Wątek dotyczący artykułu

Pedersen nie chce takiego mistrza jak Hancock. "Mam nadzieję, że ktoś poniesie konsekwencje"

Nicki Pedersen z powodu kontuzji opuścił Grand Prix Australii. Duńczyk jest jednak zniesmaczony zachowaniem Grega Hancocka, który wycofał się z zawodów w Melbourne. Zdaniem Pedersena, Amerykanin powinien zostać pozbawiony tytułu mistrzowskiego.

przeczytaj cały artykuł

ali

Nicki ma racje ... Sponsor by się obraził jak by pajac z antypodów nie staną na podium , żałosne ale prawdziwe ! Greg od lat ma farta , i ten jego paskudny usmieszek z akcentem american ! Widać jak to pieniądz rządzi dziś sportem ! To tylko jeszcze nasza liga jest nie do końca taka uległa jak FIM. Jak dla mnie to temu Żydkowi ze Szwedzkimi papierami powinni zabrać tytuł za niesportowe zachowanie !
A jak komuś się nie podoba to co napisałem niech zamilczy a nie pisze brednie ! Każdy ma prawo się wypowiedzieć ... Myślę że Emil wróci a dziką dostanie ktoś pokroju Łaguty !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaytek

Weź przeczytaj to co napisałeś i nie rób z siebie idioty.

A jak komuś się nie podoba to co napisałem niech zamilczy

Każdy ma prawo się wypowiedzieć

Niby każdy ma prawo się wypowiedzieć ale niech milczy jak uważa inaczej od Ciebie... Z logiką to Ty nie jesteś za pan brat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.