Wątek dotyczący artykułu

Neven Hrupec. Inicjacja. "Uczymy się siebie nawzajem"

Dwa mecze - dwa zwycięstwa. Takim bilansem legitymuje się od soboty nowy trener MKS-u Selgros Lublin, Neven Hrupec. - Póki co wszystko jest na dobrej drodze - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Mistrz z Lublina

Powiedzmy sobie szczerze, obrona to i u trenerki Włodek dobrze funkcjonowała, problemem był i wciąż jest atak. Hrupec w odróżnieniu od Sabiny postawił na Nocuń, która ''wymiotła'' skrzydłowe Zagłębia (odwrotna proporcja w przegranym meczu w Gdyni, gdzie w drugiej połowie nasze ''leciwsze'' skrzydłowe nie nadążały za skrzydłowymi Vistalu, a Nocuń grzała ławkę) i stąd wygrana bo Zagłębie sobie nieźle radziło. Krista w obecnej formie to nieporozumienie (nie będę używał wulgaryzmów jak niektórzy kibice na łamach miejscowej prasy bo wiem, że w ostatnich latach formę budowała na playoffy - myślę, że po Nowym Roku znowu zaskoczy), Kama sama na środku rozegrania i stąd te liczne błędy. Teraz mecz z Drukarnią i to właśnie ten mecz pokaże ''potencjał'' trenerski Chorwata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

Trochę ostre słowa wobec Kristy, zważywszy, że najmniej zawodziła w bardzo kluczowych momentach, czy próbowała sama, gdy innym nie szło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mistrz z Lublina

Dromader, a wiesz jakie w kuluarach chodziły pogłoski odnośnie naszego następnego transferu z Zagłębia? chyba domyślasz się o kogo chodzi (aczkolwiek myślałem, że pogra u was jeszcze 2 lata), a zastąpi najprawdopodobniej Kristę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.