Wątek dotyczący artykułu

SGP: Dzikie karty przyznane. Jest jedna dla Polaka!

Nicki Pedersen, Maciej Janowski, Emil Sajfutdinow i Matej Zagar otrzymali stałe dzikie karty na przyszłoroczny cykl Grand Prix.

przeczytaj cały artykuł

Falubaz1946

Przed gp było wiadomo że Zmarzlik wyprzedzi Jasona. Kibicowałem Janowskiemu aby się utrzymał bez tej całej napinki co teraz jest :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy

Wiem :) Dlatego wypytuję Falubaz1946, bo zarzuca cebulactwo tym, którzy nie akceptują dzikiej karty dla Janowskiego. Oczywiście, ja też uważam, że jesteśmy pod tym względem wrednym narodem, ale trzeba być konsekwentnym. Czy Falubaz1946 nazwie też cebulakami swoich ziomali kibicujących Doylowi i hejtujących Zmarzlika? Chętnie przeczytałbym taką deklarację, bo w przeciwnym razie śmierdzi to hipokryzją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Gl

Ja się cieszę, ale nie zmienia to faktu że sportowo nie zasłużył.
Liczę na to że pokaże w 2017 że warto było mu ją dać.
Na tą chwilę np. taki Kasprzak sportowo jest od niego o klasę lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.