Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: powtórka z rozrywki. Radwańska pogrążyła Muguruzę, ucieszyła Kuzniecową

Agnieszka Radwańska pokonała Garbine Muguruzę w swoim drugim meczu Grupy Białej i wciąż ma szanse na awans do półfinału Mistrzostw WTA w Singapurze.

przeczytaj cały artykuł

delfi27

Sumyk nie zarobił liścia od Grabi, ale nagadał się do siebie i nakręcił głową. Oglądając końcówke meczu, miałam skojarzenie z takim filmem "Czyż nie dobija się koni?" z Jane Fonda. Garbi męczyła się tyle czasu, a potem dała się Adze dobić. Ten jej brak zaangażowania w grę musi być strasznie wkurzający dla trenera. I żeby nie było, że kogoś szkaluję, absolutnie nie porównuję Garbi do konia czy innych czteronożnych istot.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Widzę że wpadłaś tylko po to by zhejtować Garbi, następnym razem odnieś się do całego meczu a nie do końcówki, w której to widziałaś rzekomy "brak zaangażowania". Ja widziałem tam zaangażowanie, które było budujące i pozytywne w oczach trenera, bo Garbiñe dała wczoraj z siebie wszystko, tak jak jej przeciwniczka na korcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.