Wątek dotyczący artykułu

Kuriozalne zachowanie Muserskiego. Świętowanie Nowego Roku ważniejsze od reprezentacji

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie - Dmitrij Muserski przed turniejem kwalifikacyjnym do igrzysk odmówił Władimirowi Aleknie gry w reprezentacji. Aleksander Jeremienko zdradził prawdziwy powód, dla którego 27-letni siatkarz zrezygnował z kadry.

przeczytaj cały artykuł


Aleksander Frątczak

Błagam, bez jaj - jego żona wiedziała, na co się pisze, wchodząc z nim w małżeństwo i stawianie takiego ultimatum jest z jej strony niepoważne. To nie jest 38-letni zawodnik dorabiający do emerytury i kadra jest dla niego bardziej ciężarem. On ma 28 lat i jeśli dostanie powołanie do reprezentacji, będąc w dodatku zdrowym i w formie, powinien jechać. To raczej żona zlekceważyła jego, stawiając takie warunki - gdyby był lekarzem, też by mu zabroniła iść na dyżur?
Z drugiej strony - nie jest to powód, by kogoś nazywać zdrajcą. A na pewno dowód, że Dima się nie popisał dyskrecją - takie rzeczy są tajemnicą dwóch osób i sam se strzelił w stopę, że to się wydało :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.