Wątek dotyczący artykułu

Majdan odpowiada na atak Bońka: U niego każde słowo to obraza

- Ludzie Józefa Wojciechowskiego są przepełnieni nienawiścią - mówi Zbigniew Boniek. Wywołany do tablicy Radosław Majdan odpowiada: - Każde słowo pod jego adresem, które nie godzi się z jego myśleniem, jest obrazą i atakiem.

przeczytaj cały artykuł

Fred Aster

PANIE RADZIU RADZĘ WYPIĆ KIELICHA I IŚĆ SPAĆ I OBUDZIĆ SIĘ JAK BĘDZIE KONIEC ŚWIATA. JEST PAN ZBĘDNY W TYM TŁUMIE. JESTEM CIEKAWY CO PAN SOBIE MYŚLI JAK PAN TO CZYTA ?? NAPRAWDĘ CIEKAWA LEKTURA. TYLKO JA PO TYM NIE WYSZEDŁ BYM Z HATY. ZAPOMNIAŁEM PAN JESTEŚ POLITYK, TO MUSISZ !!! HAHAHAHA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bodzis1

Albo nim się skończy AZJA EXPress. Pamiętam jak ta c..ta była je..bana za każde wykroczenie drogowe, gdy rozbijała się swoim VW Scirocco. Mam kolegę , który trenował razem z Panem R.M. w tym czasie cudowne dziecko Pogoni nie dorównywało mu do pięt. Ale sławetny działacz Szczecina niejaki P. Rynkiewicz przyćmił karierę mojego kolegi na rzecz cudownego dziecka Pogoni, który okazał/a/ się Radosława M.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.