Dyskusja

Kowalkiewicz o słowach Jędrzejczyk: olewam to!

Ciśnienie przed mistrzowską walką pomiędzy Joanną Jędrzejczyk i Karoliną Kowalkiewicz rośnie. - Docierają do mnie wypowiedzi Asi, sama ich nie czytam, ale ktoś zawsze mi je powtarza. Staram się nie wyrabiać opinii na podstawie tego, co ktoś mi mówi. Powiem brzydko: olewam to! - mówi nam Kowalkewicz, która 12 listopada podczas UFC 205 postara się odebrać pas niepokonanej mistrzyni. W ten sposób pretendentka skomentowała niedawne słowa Jędrzejczyk, która odważnie zapowiedziała, że "skończy rywalkę na ziemi, maksymalnie w rundzie trzeciej". Transmisję z gali na terenie Polski będzie można oglądać wyłącznie na antenie stacji Extreme Sports Channel. Przypomnijmy, że obie zawodniczki zmierzą się ze sobą podczas pierwszej gali w Nowym Jorku. Stawką pojedynku będzie mistrzowski tytuł w kategorii słomkowej. Oprócz Polek w Madison Square Garden wystąpią między innymi jakie gwiazdy jak Conor McGregor, Eddie Alvarez, Tyron Woodley, Stephen Thompson, Chris Weidman czy Donald Cerrone.

obejrzyj wideo

Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.