Wątek dotyczący artykułu

Wojciech Fibak: Andżelika Kerber zagrała z Agnieszką Radwańską jak profesorka

- Mówimy na Agnieszkę, że jest profesorką, ale to Andżelika była nią w sobotę - przyznał WP SportoweFakty legendarny polski tenisista, finalista turnieju Masters ATP i czterokrotny finalista prestiżowych zawodów WTC w Dallas, Wojciech Fibak.

przeczytaj cały artykuł

Eugene

Wojtek gdybyśmy się opierali na twoich przewidywaniach to byśmy byli w lesie. Gdzie mecz na wyniszczenie który nam obiecałeś? Radwa wypieła się na nas kibiców, na ciebie i na cały turniej. Dawno nie widziałam takiego braku pomysłu w grze. Najgorszy mecz tej całej imprezy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriella

Ja to rozumiem tak, że "wyniszczenie" polegało w tym wypadku na pokonaniu AR jej własną bronią, czyli na pokazaniu, że umiejętności Radwańskiej nie są niczym szczególnym. Właściwie Agnieszka nie miała miejsca po przeciwnej stronie kortu, gdzie mogłaby skierować piłkę, bo AK była wszędzie, Aga kompletnie nie mogła grać jak zwykle. Musiałaby uruchomić najpóźniej w drugim secie inną taktykę gry, ale jej nie miała albo "coś". Może chciała przegrać z Kerber, żeby nie grać z Cibulkova, kto wie, a może mecz poddała, moje wrażenie po tym meczu jest jak najgorsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.