Wątek dotyczący artykułu

Bartosz Zmarzlik: Turniej nie kończy się na jednym biegu. Musiałem to zrozumieć

Bartosz Zmarzlik tegoroczny sezon zakończył z brązowym medalem indywidualnych mistrzostw świata seniorów. 21-latek podsumował debiutancki rok w cyklu Grand Prix. - Po paru turniejach nieco się uspokoiłem - mówi.

przeczytaj cały artykuł

undisputed

Fajny wywiad. Tym zazdrośnikom życzę aby ich ulubieńcy byli na tapecie, nie w telefonie, nie w komputerze ale w wiadomościach w Europie i na Świecie. Jaką nienawiść okazują do Bartka, który im krzywdy nie zrobił. Za co wy tak plujecie jadem? co? że w Stali jeździ??? wy się teraz z niego śmiejecie? śmiejcie się z jego głosu, krytykujcie go... nic innego w życiu nie potraficie robić tylko krytykować innych a swojego nosa nie widzicie. Są tacy co lubią żużel, są tacy co lubią inne dyscypliny. Zajmijcie się swoimi sprawami. Tacy wymądrzali hejterzy jesteście na odległość i to przez internet jeszcze. Pokazujecie jakimi jesteście ludźmi na co dzień, wasz poziom wychowania, poziom inteligencji. Oczekujecie szacunku a sami go nie okazujecie. Nie dziwcie się że ludzie wam cisną mimo tego że macie z tego ubaw bo ktoś tam się dał sprowokować. Życie wam da nauczkę, życie was wszystkiego nauczy, szacunku, pokory. Bartek, Polska trzyma kciuki i a frajerami się nie przejmuj bo oni nie dorośli do logicznego myślenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stoperan na sraczke

Wiesz dlaczego ludzie pluja na Bartka , bo wy kibice z Gorzowa nigdy obiektywnie nie zgodziliscie sie z opinia innych na jego jazde.Nawet jak ewidentnie przegiol to go broniliscie i podawaliscie przyklady innych zuzlowcow , ale co do Bartka to jest zuzlowiec bez skazy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
undisputed

to ja coś ci napiszę ale bez złośliwości ok? Bartek jest , był i będzie moim idolem. Co do jego jazdy bardzo mi się podoba i nie on pierwszy i nie ostatni jedzie ostro. Owszem, nie raz wyostrzyłem gały jak zobaczyłem że on tam się zmieścił lub kogoś wywiózł.... ale czy Pedersen, Gollob, Dyol, Emil, Pawliccy, jeżdżą lub jeździli lepiej. Ja Bartka nie bronię bo jeździ dla mojego klubu i tu nie chodzi o to, ja patrzę na niego jak na sportowca z charakterem. Jak nie walczysz o swoje to nie masz nic. Jak Oglądasz żużel to sam powinieneś wiedzieć że często trzeba pojechać tak trochę ostrzej..... aby być lepszy, kazdy tak robi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Anna Frąckowiak

Guzik prawda!Niejeden raz łapałam się za głowę patrząc na jazdę Bartka.Kilka razy było naprawdę na granicy bezpieczeństwa.Raz nawet sam Bartek podczas MPPK wkomponował się w bandę i nieźle się wystraszył.Ciągle się uczy i jest coraz mniej takich sytuacji.My podziwiamy naszego Bartka za to,co osiągnął i za to jakim fajnym jest człowiekiem.Właśne tej skromności i kultury wielu żużlowców mogłoby się od niego nauczyć.Np taki Nikuś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
davo

Grzeczni żużlowcy...niewiele osiągają...Cyfer jest bardzo grzeczny i co??? I nic nie osiągnął i zapewne nie osiągnie...a jest w tym samym wieku co Bartek...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.