Wątek dotyczący artykułu

Jacob Thorssell to za mało. Ekantor.pl Falubaz poza play-off?

Zielonogórzanie chcieli zamknąć skład seniorski biorąc Nickiego Pedersena, ale ten miał chcieć pół miliona za podpis i rozmowy zostały zerwane. Nieoficjalnie wiadomo, że Ekantor.pl Falubaz postawił na Jacoba Thorssella i to on zamknął skład.

przeczytaj cały artykuł


undisputed

ja jako mieszkaniec Gorzowa, kibic Stali Gorzów który jest znienawidzony z automatu poprzez miejsce zamieszkania ;) przez sąsiadów z południa stwierdzam że Pan Krzystyniak upadł na głowę przy porodzie a teraz są tego efekty. Panie Krzystyniak, Falubaz może zrobił błąd wypuszczając Krystiana z klubu ale nie gadaj bzdur że mają ujowy skład !!!!! Człowieku, weź ogarnij poślady!! Dudek, Protas, Doyl, Hampel i Karpov nieobliczalny... oraz jakiś punkt juniorów. Mamy jeszcze coś takiego jak rezerwy taktyczne, zwykłe. Ten facet niech zacznie sklejać modele z drewna a nie udziela wywiadu mówiąc totalne bzdury. A czy któryś odpali czy nie to wszystkich zawodników żużlowych na całym świecie we wszystkich klubach to samo się tyczy. Oni też mogą odpalić lub nie. Facet ma do czynienia z żużlem od lat a pieprzy jak by się szmat najadł !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wein_gorzów

potwierdzam..skład jak najbardziej do walki..po za tym maja polewaczkowego, co teznie jest bez znaczenia...jedyna niewiadoma to Dudek..jak sobie poradzi z połaczeniem GP z ligą, ale mysle że bedzie to wersja Zmarzlika, nie Janowskiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.