Wątek dotyczący artykułu

Wielki powrót do Piły. Polonia z kolejnym kontraktem

Polonia Piła zakontraktowała czwartego seniora na przyszłoroczny sezon. Po Wadimie Tarasience, Adrianie Cyferze i Michale Szczepaniaku, kontrakt z piątą drużyną Nice PLŻ parafował Tomasz Gapiński.

przeczytaj cały artykuł

pilak

na stronie przeglądu napisali ze blisko podpisania kontraktu jest Kosciuch i ze szukają kogos w miejsce Pedersena

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fresz_

jako kibic w du*pie mam Kurtza, ktory na pierdniecie Leszna spakuje walizki.. a My mamy mu pozwolic sie uczyc naszym kosztem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zibix

Ciekawy jestem co masz na myśli pisząc, że uczy się naszym kosztem. To chyba normalne, wielu zawodników buduje lub odbudowuje swoją formę na zapleczu EL (Doyle, Kildemand przypomnij sobie gdzie zaczynali już nie wracam do dalekiej przeszłości), a co do Kurtza chłopak starał się jak mógł stąd te taśmy (brak doświadczenia), pojeździ jeszcze rok, dwa i tyle go I liga będzie widzieć.

| Odpowiedz
blokuj
Earthix

Krążą słuchy że HOugard/Ljung. Bo Kylmaekorpi chce duzo za podpis. Zobaczymy ile z tego bedzie. Kylmaekorpi chcial do Ekstraligi, tam sklady praktycznie pozamykane i zostanie mu 1 liga a do Piły mu najblizej i często tu trenuje. Szczerze mowiac stawiam ze to będzie Hougard bo Krakow ma długi.

| Odpowiedz
blokuj
pilak

Hougard to naprawdę wzmocnienie, z takim skladem można powalczyć o pierwsza czworke, o ile wszyscy pojada na poziomie z tego roku, albo lepiej. Ljung to poziom Bjarne czyli żadne wzmocnienie. Kylmaekorpi jest najlepsza opcja na sezon lub dwa, a Hougard to melodia przyszłości. Wszystko zalezec będzie od kasy i koncepcji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Earthix

Słowo zaklepany nie istnieje. Przyklad Łodzi. To wychodzi na to ze Kylmaekorpiemu zostanie Gdansk,Piła,Krakow, Rzeszów,Łódź ?

| Odpowiedz
blokuj
zibix

Zgodzę się z Tobą, że Hougard czy Kylmaekorpi to wzmocnienia do naszej obecnej czwórki i tylko oni (no może jeszcze Andersen, ale pan Witek piątego już asa z rąk nie wypuści). Ja nieco obawiam się seniorów, niby mocni i fajni zawodnicy ale pewne obawy zapewne każdy ma. Tarasienko bardzo kiepska końcówka, Szczepaniak miał życiowy sezon, czy go powtórzy...Cyfer może okazać się drugim Dolnym obaj w EL na podobnym poziomie, a Gapiński statystycznie odbiega od Kościucha czyli osłabienie. To oczywiście wróżenie z fusów, ale tego nie możemy wykluczyć.Więc jeśli wzmocnimy się którymś z powyższych obcokrajowców to pozostali będą chcieli im dorównać, ktoś musi to towarzystwo rozkręcić. P.S. bez kontraktu jest AJ, a to zawodnik już raczej na I ligę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pilak

AJ może być za drogi dla Piły. jest jeszcze Watt, Batch, Masters. osobiście wolalbym dwóch ostatnich. już raz pisałem ale się powtorze Kenni Larsen.

| Odpowiedz
blokuj
zibix

Czy za drogi ??? Pamiętasz jak pan Heniu wyłożył na Pawlickich, ja nie mogłem w to uwierzyć. A Jonsson na 100% zejdzie z ceny.

| Odpowiedz
blokuj
pilak

będzie musial zejść z ceny ale czy az tyle bo jednak to jest przepasc cenowa. w ekstralidze dostawal za punkt pewnie około 4000 a w Pile na ile może liczyc?

| Odpowiedz
blokuj
pilanin

na twoja piła jest troszke info.Kurtz zostaje Kosciuch dostal sporo ofert ale mozliwe ze zostanie,Dolny idzie do 2 ligi a szanse na juniorce dostanie Kacper Grzegorczyk.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.