Wątek dotyczący posta na blogu

Dla true fanów. Polacy w futuresach 2016.

Kike

Turnieje Itf futures to jest coś co nieraz interesuje mnie bardziej niż szlemy. To tu zaczyna się prawdziwy tenis. To tu zbierają szlify młodzi zawodnicy.  Będę pisał od Nowego sezonu o poczynaniach naszych.

przeczytaj cały artykuł

Mossad

Kurcze rewelacyjnie zagrala Chwalinska w kwa w Bratyslawie.
Dziewczyna w tym tygodniu dopiero skonczy 15 lat a tu ogrywa Czeska 19 latke ubiegloroczna 8 juniorke swiata , potem latwo Perper WTA 422 .
Nie wiem czy to nie sa wartosciowsze wygrane niz Swiatek. No super.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Skończyła 15 lat 11 października.
Ja od początku twierdziłem i twierdzę, że to bardziej perspektywiczna zawodniczka od Świątek.
Pisała po Sztokholmie, że jest w formie, ale tam było pechowe losowanie.
Te kwalifikacje to taka mała odpowiedź na wyniki Igi.
Jutro ma Smitkovą (182'WTA, kiedyś 57'WTA).
Nie zdziwię się jak będą 3 sety.
Potem gra w Zawadzie ITF 25 $ z dziką kartą w głównym.
A potem juniorskie Eddie Herr i Orange Bowl. Czuje formę to gra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mossad

Ta Smitkowa ostatnio kreczowala. No ciekawe.
Nie jestem fanem tej dyscypliny , ale te dwie dziewczyny sa interesujace. Ciekawe czy beda grac w juniorskich turniejach do 18?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kike

No za młode są żeby całkiem już juniorskie gry odpuszczać..
Szlemy na pewno będą grać i co większe inne turnieje. Ale ciekawe, bo Iga na Eddie Herr i Orange Bowl nie jedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.