Wątek dotyczący artykułu

Smutny powrót Polaków. Tałant Dujszebajew: Nie wiem, czy będę dalej pracował z reprezentacją

- Nie wiem, czy będę dalej pracował z reprezentacją Polski. Mój kontrakt wygasa 30 listopada - mówi selekcjoner Tałant Dujszebajew. Jego zespół udział w eliminacjach do mistrzostw Europy rozpoczął od dwóch porażek.

przeczytaj cały artykuł

iter

Kirgiz zamiast na czasie pomóc chłopakom, dać jakieś konkretne wskazówki, wprowadzić spokój to on na odwrót wprowadza jeszcze większy zamęt. Za takie zachowanie to Krzysiek Łyżwa powinien napluć mu w twarz i nie przyjechać na kadrę dopóki trenerem będzie ten furiat. Tak ma wyglądać powolne wprowadzanie nowych młodych zawodników do kadry. Takie zachowanie trenera może rozbić nie jednego starego wyjadacza a co mówić nowego młodego zawodnika. Ten facet nie nadaje się do prowadzenia kadry i tyle! Potrzeba nam człowieka zrównoważonego, konkretnego który stworzy z grupy ludzi jeden dobrze funkcjonujący mechanizm. Siła jest w kolektywie a nie w indywidualnym szarpaniu się zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Bzdury gadasz, czasem trzeba ostro zareagować. Co mu takiego zrobił, szarpnął go, ale potem poklepał. Owszem ta frustracja była chyba przesadzona, ale nie róbmy z Łyżwy mięczaka. Nie ma dramatu. Nie w tym rzecz, że Kirgiz jest wybuchowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.