Wątek dotyczący artykułu

Symulacja WP SportoweFakty: tak zagramy z Rumunią

Już w piątek reprezentacja Polski zmierzy się z Rumunią w meczu 4. kolejki el. MŚ 2018. Oto zawodnicy, na których na gorącym terenie w Bukareszcie postawi Adam Nawałka. Kto zastąpi Arkadiusza Milika?

przeczytaj cały artykuł

ʞɐsʎx

Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Mączyński, Linetty, Zieliński - Grosicki, Błaszczykowski, Lewandowski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł J

i to jest dobry skład, grać do przodu i po strzeleniu gola dalej atakować, dobić leżącego to wygramy wysoko :) Lewy strzeli 3 gole, więc będzie 3:0 dla Polski! Ale musi bronić Szczęsny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MariaMOher

A ja grosika bym dała na koniec meczu na zmęczonego przeciwnika..i z Contry żebraków !!!...bo ataku pozycyjnego to my grac niestety nie umiemy !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Włókniarz Forever

Ja do wyników tej dwójki podchodzę z dużym dystansem, bo nie da się ukryć, że grają w przeciętnych ligach. Do tego wtedy Lewandowski musiałby się cofnąć, przez co straciłby większość atutów.
Oczywiście zasłużyli na powołanie i tego nie kwestionuję, ale jakoś nie jestem przekonany co do ich przydatności w pierwszej jedenastce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jerrypl

Nie przesadzajmy z tym przeciętnymi ligami. Zarówno liga belgijska jak i duńska są niewątpliwie mocniejsze od polskiej ekstraklasy. Poza tym obydwaj strzelali również w Lidze Europy. Do tego Teodorczyk zagrał bardzo przyzwoity mecz z Armenią, wbrew opiniom niektórych fachowców, którzy pamiętają mu minięcie się z piłką jak skakał do główki i to, że jego nazwisko pojawiało się w kontekście afery alkoholowej. Miał jednak kilka znakomitych przechwytów i zainicjował przynajmniej ze trzy dobre akcje w tym meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Włókniarz Forever

Pewnie, że są mocniejsze od polskiej, ale słowa "przeciętne" użyłem w porównaniu do tych najlepszych.
Teodorczyk na pewno nie zagrał źle, ale jego obecność na boisku spowodowała brak wykorzystania atutów Lewandowskiego, co pisałem już wcześniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ʞɐsʎx

Czy któryś z nich gwarantuje bramki?
Nawałka stał się niewolnikiem jednego stylu gry, a to źle świadczy o selekcjonerze. Dodatkowo w tym ustawieniu, bardzo dobrze czuja się Zieliński i Linetty.
Można również zagrać 4-3-1-2, ale brakuje klasycznego playmeakera (czy jak wolisz rozgrywającego)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jerrypl

Prawdę mówiąc to boję się o mecz, w którym w I składzie zagrają Zieliński i Linetty we dwóch. Zieliński ostatni naprawdę dobry mecz w kadrze zagrał ponad 3 lata temu, a Linetty nigdy specjalnie mnie nie przekonywał.
Tak, statystyki Teodorczyka i Wilczka świadczą o tym, że obaj gwarantują bramki:) Do tego Wilczek ma dużo asyst.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ʞɐsʎx

Jeżeli selekcjoner patrzyłby na to kiedy zawodnik zagrał ostatni dobry mecz w kadrze, pewnie połowa kadrowiczów nie dostałaby powołań:)
Trzeba mieć jaką alternatywę dla 4-4-2 i maksymalnie wykorzystać partnerów Lewego. A skoro Zilinski i Linetty na codzień grają tym systemem, to dlaczego nie zastosować go w reprezentacji?
I tak wszyscy wiemy, jakim systemem wyjdą Polacy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.