Wątek dotyczący artykułu

W sobotę GTM Start odkryje pierwsze karty. Na kogo postawią w Gnieźnie?

W pierwszej stolicy Polski w dalszym ciągu prowadzone są intensywne negocjacje z żużlowcami. Już w najbliższą sobotę poznamy pierwsze efekty tych rozmów.

przeczytaj cały artykuł

nekro-f

Prawdopodobnie Krzychu i Mirek Jabłońscy oraz Gała w Starcie-tak sugeruje konkurencyjny portal. Mnie interesują również obcokrajowcy i tutaj bym widział 3 nazwiska: Nicholls,Krcmar,Berge.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nekro-f

No z Lublinem to raczej nie mamy szans. Ja już się przyzwyczajam że możemy posiedzieć w drugiej lidze na trochę dłużej. Jednak poczekajmy bo są talenty do wzięcia,a poza tym wielu zawodników w Gnieznie się odradzało. Ważne byśmy mieli zadziorny skład i emocje gwarantowane! A jak nie awansujemy to i tak najważniejsze żeby żużel w Gnieznie istniał!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedway King

Odezwal sie fan "przekretu" Czewa. To ze klub jest spod Jasnej Gory to nie znaczy,ze jest swiety chyba ze na spowiedzi przekretasy i malwersanci dostali rozgrzeszenie i blogoslawienstwo na nowa droge (czytaj:przekretow ciag dalszy).Zobaczymy jak bedzies spiewal w polowie sezonu,bo ide ze na bank zabraknie kasy na wirtualne kontrakty (a byly w ogole ?).Historia lubi sie powtarzac,niestety.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
gacek

Zgadza sie .....2 liga też jest dla ludzi i najważniejszy jest warkot motorow na stadionie ,a nie chwasty na trybunach i wiatr między ławkami...mam nadzieje ,że ten rok bez żużla nauczył czegos wiecej oprocz cwaniactwa działaczy gniezniejskich......ja wam życze powrotu i spokojnego bytu chociażby z powodu Jacka Gomolskiego ktorego miałem okazje oklaskiwac w barwach bydgoskiej Polonii

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.