Wątek dotyczący artykułu

Polonia Piła blisko zamknięcia składu. Będzie zagraniczny kontrakt

Po zakontraktowaniu Norberta Kościucha i Tomasza Gapińskiego podstawowy skład Polonii Piła jest już gotowy. Menedżer Tomasz Żentkowski zapowiada, że klub pracuje nad umową dla zagranicznego seniora.

przeczytaj cały artykuł

lipen

Czyje marzenie ? bo chyba nie kibiców z Piły ? Miśkowiak nie ma już nic z nami wspolnego typowa złotówa szukająca naiwnych. Oby go w Pile nigdy nie było. Nasi wychowankowie to Gapiński,Dolny czy Jarek Hampel który ma dużo związków z Piłą a Miskowiaka należy wykasować z umysłu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
olo9 PP

Mów za siebie . Ja też jestem kibicem Polonii i nie miał bym nic przeciwko powrotowi Miska do Piły. A co do złotówy to chyba każdy jeździ dla kasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fuszer

To widzę kolega ma dobrą,ale krótką pamięć,bo już zapomniał jak "nasz wychowanek" Gapiński podstawiał sprzęt zawodnikowi Ostrovii w czasie barażów z nami?

| Odpowiedz
blokuj
lipen

Szkoda,że nie wspomniałeś o roku 2003 i to jak nasz klub potraktował Gapińskiego. Do dziś nie odzyskał kupy kasy. A skoro działacze wybaczali incydent z Ostrowem to co niby pamiętać mam ja?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.