Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk z Bukaresztu: Czekając na tragedię (komentarz)

Mecz w Bukareszcie powinien zostać przerwany, a Polsce należał się walkower. Zdrowie naszych piłkarzy było zagrożone. Przymykanie oczu na bandyckie zachowanie kibiców doprowadzi w końcu do prawdziwego dramatu.

przeczytaj cały artykuł

Kubaniec

Może najpierw spójrz jakich to grzecznych kibiców ma tym razem reprezentacja, którzy zrobili dym w Rumunii a dopiero komentuj to co dzieje się poza granicami naszego podwórka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kubaniec

Wczoraj wieczorem media w Polsce informowały że zatrzymani zostali kibice z Polski- Wisły i Legii. Wiem że w naszym kraju propaganda jest na każdym kroku ale po ostatnich wydarzeniach potrafię w to uwierzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
butcherNS

bronisz rumuńskie bydło?? piszemy tutaj o jabanych cyganach , o polskich kibolach jest osobny artykuł , czytaj ze zrozumieniem a potem wydawaj sądy . Rumunia to zacofany kraj , bydło i dzicz , rzucają racę i potem tańcza jak pojebani. To ci się podoba?? Gratuluje !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
radklein

Nikt nie broni rumuńskich kibiców ale za takie same bydło mają nas w Hiszpanii po ostatnich wybrykach i wogóle w europie dzieki Wam Polscy Kobole a nie kibice piłki nożnej!
Już przed meczem pokazaliśmy na co nas stać i staliśmy się pośmiewiskiem przed meczem z realem przy pustych trybunach.
Nie myl Rumunów z Cyganami. Jeżeli nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Włókniarz Forever

Tzw. Cyganie pochodzą z Indii, a w Europie pojawili się w X wieku, geniuszu.
Poza tym, Rumuni nienawidzą Romów do tego stopnia, że uważają za niegodne żartowanie z nich. Byłem, wiem.
Żeby nie było, absolutnie nie mam zamiaru usprawiedliwiać zachowania tych bandytów, ale za utożsamianie Rumunów z Cyganami miałbyś tam pewny wpie*dol.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Kubaniec

To może ty czytaj ze zrozumieniem. Ja rumunów wcale nie bronie i wiem że to cyganskie bydło i powinni zostać maksymalnie ukarani. Odniosłem się do komentarza jednego internauty który napisał żeby ich pozamykac, oczywiście się z tym zgadzam. Dlaczego jednak nie napisał żeby z naszymi zrobić to samo jak znowu siali rozpierdol tym razem na ulicach Bukaresztu przed meczem reprezentacji? To ci się podoba? Gratuluję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.