Wątek dotyczący artykułu

Niesamowity Robert Lewandowski goni legendy w ekspresowym tempie

Po meczu z Rumunią (3:0) Robert Lewandowski wskoczył na podium klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników w historii reprezentacji Polski i jest coraz bliżej zostania strzelcem wszech czasów. Kogo - w ekspresowym tempie - goni "Lewy"?

przeczytaj cały artykuł

Jarosław Kula

Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że maszynka futbolowa dzisiaj daje wielokrotnie więcej okazji do strzelania goli w barwach reprezentacji. Np. MŚ 74 - to grających 16 zespołów a teraz MŚ to grające 32 drużyny. Dzisiaj grupa eliminacyjna to sześć zespołów a w 1974 roku Polska w walce o awans na MŚ miała tylko dwóch przeciwników: Anglię i Walię. To powodowało, że tych okazji strzeleckich było wielokrotnie mniej. Dlatego dzisiejsze osiągnięcia strzeleckie aby mogły być porównywalne należałoby podzielić co najmniej przez dwa :-D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
siber

Jak wczoraj ten problem (grupy 6 -cio zespołowe w obecnych czasach) a w latach 70 -tych ( 4-ro zespołowe a nawet 3 ) wytknąłem pismakowi Kmicie -temu na górze , to zaraz mój komentarz usunął !!! To pismak , który swoje musi mieć na wierzchu , chociaż przeważnie pisze brednie i nie jest obiektywny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LEGION STAL

Zgadzam sie. Do tego dodalbym mozliwosci rozwoju, Lubanski, Lato musieli sie kisic w naszej lidze (chociaz wtedy nie taka slaba, lecz brak konfrontacji z najlepszymi ) jak dl amnie Lubanski byl zawodnikiem niesamowitym i jak dla mnie nr 1(nawet jezlei Lewy przescignie Wlodka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.