Wątek dotyczący artykułu

Rumuński dziennikarz: Obrzydliwy incydent. Przykro mi

- Robert Lewandowski stał się ofiarą jakiegoś nieodpowiedzialnego fana. Przykro mi - mówi WP SportoweFakty po piątkowym meczu dziennikarz z Rumunii, Emanuel Rosu.

przeczytaj cały artykuł

Miasto mistrzów - Kielce

Robert miał sporo szczęścia jakby mu ta petarda wybuchła koło głowy to mógłby i wzrok stracić.Robert to klasa jako człowiek i mógłby temu kibolowi wytoczyć sprawę w sądzie za ten incydent,ale pewnie już zapomniał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ʞɐsʎx

Stał metr od petardy, coś się dymi, a Lewy pokazuje sędziemu i stoi... Na co czekał? Myślał, że to raca, a nie petarda?
Czy jest aż tak głupi? Bardzo nieodpowiedzialnie się zachował.
Nie wiem, czy chciał grać na czas, czy wymusić na arbitrze przerwanie meczu i walkower?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ello12

to znaczy dla ciebie petardy na murawie to powszechny obyczaj, Robert powinien przejść szkolenie BHP i zachowałby się zawodowo ;), widać kibole internetowi są tak samo ogarnięci jak ci których krytykują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ello12

w jakich krajach to norma? Lewy gra w Bundeslidze........(np. mało Turków kibicuje Bayernowi), sugerujesz że piłkarze powinni przejść specjalne szkolenie geopolityczne tudzież zawodowo-przedmiotowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ʞɐsʎx

Zobacz co sie dzieje na Bałkanach, czy w Turcji.
Sugeruję, że Lewandowski powinien w tej sytuacji się odsunąć, jak zrobili to Pazdan i Linetty. Kiedy na polu karnym Fabiańskiego wylądowało kilka rac, Łukasz wyszedł poza pole karne. Da się?
Nie potrzeba do tego żadnego szkolenia, moze tylko kilka lekcji z PO, albo po prostu chłodnej głowy.

| Odpowiedz
blokuj
Marecki990

Widać że Lewy był grzecznym chłopczykiem albo ministrantem za łebka bo nie rozpoznał "picollo" rzuconego pod nogi dla zwały tak samo się dymiło to trzeba spier...ać a nie stać i pokazywać "panie sedzio coś brzydko tu dymi" z drugiej strony kto by przypuszczał że "rumunskie picollo" robią ze starych ruskich granatów :D Dupy mu nie urwało, jeszcze dwa razy wypłacił żebrokom i jest ok!! POLSKA!!

| Odpowiedz
blokuj
Bogdan Nieploszczuk

jesteś IDIOTĄ lewy nic nie pokazywał , a poza tym Lewandowski gra w piłkę a nie jest saperem czy pirotechnikiem . To coś dymiącego to mogła być dopalająca się raca.
To pismaki pisali że widział trele lele.
Może jeszcze napiszesz że przybiegł z petardą i ja sam rzucił !

| Odpowiedz
blokuj
Marecki990

Widziałeś race które poleciały w Łukasza wcześniej i niewidzisz różnicy? I jeszcze powiesz że nie widziałeś jak Lewy macha ręką do sędziego jak zobaczył tą petardę? Ty nie jesteś IDIOTĄ jak to mówisz ty jesteś poprostu BOGDAN a to cięższy kaliber :D pomijam fakt że cały mój koment był "z jajem" ale skąd taki BOGDAN jak ty mógł by wiedzieć co to wypowiedź z dystansem :) Na marginesie trzeba być skonczonym BOGDANEM żeby nie odróżnić petardy od racy (nawet gabarytowo) i nie pije tu do Lewego :)

| Odpowiedz
blokuj
Bogdan Nieploszczuk

JA tez napisalem z jajem ; mam mecz nagrany i na 99% uważam po 3 krotnym oglądanie że Lewandowski jak cos tam machał to raczej do kolegów bo był rzut rożny .
Nie wiem jakie były wymiary tych rac, petard jakie rzucali imbecyle pod bramkę polską , ale Lewandowski był zajety grą a nie czymś co dymi.
A co by było gdyby lewy chciał , bo widział jak twierdzisz , otóż chciał to reką odrzucić.
Zawodnik który gra i mysli o wyniku , nie myśli o tym czy ktoś w niego ,lub obok , rzuca petardy czy scyzoryki.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.