Wątek dotyczący artykułu

Polonia Piła zamknęła skład. Utalentowany obcokrajowiec z kontraktem

W niedzielę przedstawiciele Polonii Piła poinformowali, że zamknęli skład na przyszłoroczny sezon. Kontrakt z klubem przedłużył utalentowany zawodnik z Australii - Brady Kurtz.

przeczytaj cały artykuł

RaVi

Awans i owszem Pile obecnie nie potrzebny ale progres względem ubiegłego sezonu i owszem. Cel jaki powinien być przed Polonią postawiony to awans do rundy pucharowej. Myślę że tego solidnego obcokrajowca może nam brakować. Jeśli mamy jechać bez ambicji by tylko się utrzymać to i owszem pewnie to wystarczy ale wówczas kosztem Tarasienek i Kurtzow wole Pawlaka w składzie na każdym spotkaniu. Tylko czy tego oczekują kibice w Pile?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
RaVi

To się nazywa minimalizm. Wszędzie z takim podejściem zginiesz. Zespół powinien się rozwijać i iść do przodu. To samo tyczy się bazy sponsorskiej która stale powinna się rozwijać i powiększać. KIedys Polonia z roku na rok pnela się w ligowej hierarchii aż do DMP. Wiec wracamy do tradycji czy nie.
I przestań klikać o wiecznych problemach finansowych. Klub posiada największą frekwencję w pierwszej lidze a więc potencjał jest. Teraz ten potencjał czas wykorzystać i przenieść na zainteresowanie sponsorów ale oni sami nie przyjdą. A szukać ich trzeba jak nie w Pile to w regionie jak nie w regionie to w województwie. nawet w całej RP. Myślisz ze kibiców długo będzie zadowolala walka o utrzymanie? Kibic jest tak skonstruowany ze zawsze będzie wolał jak zespół atakuje i walczy o wyższe cele niż broni się przed spadkiem. Kibic oczekuje wygranych u siebie i ostrej walki do końca na wyjazdach czasami zakończonej sukcesem. I przestań pisać o Kilokarpi napisałem ze w miejsce Wadima i Bradego JA wolałbym jednak jednego solidnego obcokrajowca. Przez Wadima straciliśmy masę punktów na wyjazdach gdzie wonchal dym przeciętnych juniorów gospodarzy. Przypomnę jeszcze raz Bydgoszcz czy Gdańsk. Rzeszów gdzie bał się jechać. Kurtz też bardzo słabo i wyszedł mu może jeden czy dwa mecze a do tego tylko czekał na telefon z Leszna by tam lecieć. Więc po co nam taki zawodnik? Podobnie niestety wypowiedział się Cyfer. Jeszcze dobrze nie przyszedł a już myśli o powrocie. Czy tacy zawodnicy będą umierać za Polonię?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
RaVi

Ideą sportu jest to by osiągać jak najlepsze sukcesy. JA Cię rozumiem że klubu nie można zadluzyc. Jednak klub powinien stawiać przed sobą co raz ambitniejsze cele. Powiedz mi w czym jesteśmy gorsi od Grudziądza czy Rybnika? Pisałem też ze sponsorów też trzeba ciągle szukać nowych. Nie tylko Stoklosa. Klub porostu musi się rozwijać. Sorka ale z takim Kurtzem czy Cyferem jakoś nie widzę przyszłości. Bo ani to skuteczni najemnicy ani po pierwszych wypowiedziach i ruchach zawodnicy na których można budować zespół. Ale skoro nas stać zamieniać wychowanka na zawodnika podobnego pokroju który już myśli o powrocie do macierzy to gratuluję. Zadowala Cię jak widzę to co już masz. Ale w Pile znowu coś drgnelo i szkoda to spierdzielic. Sorka ale nie widzę tego na dłuższą metę by zespół np. przez 10 lat walczył o utrzymanie w 1 lidze. To wkoncu się przeje. Nie mowie też o walce o awans i to przez najbliższe sezony no chyba ze zjawi się jakiś potężny sponsor, ale walka o rundę pucharowa już powinna być naszym celem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
zibix

Będą umierać, jeśli tylko marzą o swoich celach, myślisz że przy przeciętnej jeździe przyjmie ich EL? Jest to jedyny fragment Twojej wypowiedzi z którym się nie zgadzam. Bądźmy dobrej myśli choć za dużo jest tego "może" (może Cyfer, może Kurtz, może Tarasienko, oraz czy Szczepaniak powtórzy sezon życia)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.