Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Seb Glamour

Witaj tu Twój,mam nadzieję,jeden z bardziej lubianych Rafosceptyków;)Mam nadzieję,że wszystko u ciebie ok...brakuje mi Twoich "doliniarskich" komentarzy i nie tylko....mam nadzieję,że znajdziesz siłę w sobie by do nas wrócić....pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mppmmppm

"Rafosceptyków"? to już jak przestałam się udzielać, to król przeszczepu włosów stracił wszystkich fanów na syfach? ;(
wszystko ok u mnie. a to miłe, że tęsknisz :) jak widzisz, nawet nie mam się nad kim pastwić w komentarzach :( nikt ciekawy nie gra, więc nie mam pojęcia co się dzieje w tym sporcie, z tego też powodu nic nie pisuję, bo nie jestem typem człowieka, który by wygłaszał sądy o czymś, w czym się nie orientuje - a ja w tej chwili się tym nie interesuję i tak naprawdę guzik się znam. nie ma nic gorszego, niż człowiek, który zgrywa się na specjalistę, a tak serio to w d był i g widział.
i raczej marne szanse mojego powrotu, jakoś nie mam ochoty przeżywać końca RN w gronie jego hejterów i pseudo-ekspertów. pozdrawiam Cię serdecznie i się trzymaj :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

A zdziwiłabyś się bo paru fanów Rafy nawet przybyło...choć chyba żaden z nich nie przeżywa takich katuszy jak ja;)
Ano stęskniłem się dlatego wyglądam Twojego powrotu....nie mam z kim podzielić się zgryzotą dotyczącą Rafy;)
Proszę Cię tylko żebyś nie zamykała furtki z szyldem SF na klucz,tylko zostawiła ją choć lekko uchyloną....jest tu sporo osób,których Twój powrót by uradował.
Co do tenisa to z WTA jestem na bieżąco i dość regularnie oglądam,jeśli chodzi o ATP....ostatnio raczej tylko sprawdzam wyniki;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ֆzαкαLucћ

nie mam z kim podzielić się zgryzotą dotyczącą Rafy;)

Zawsze możesz spróbować ze mną, ale nie wiem czy mój autorytet jest wystarczający i czy moja psychika udźwignie Twą zgryzotę;)

jest tu sporo osób,których Twój powrót by uradował.

Tak zdecydowanie...ja jestem jedną z tych osób :)
Pozdrówki Papperku:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Seb Glamour

Pardon Szaki ale dostałeś ode mnie minusa zamiast plusa:(...w ramach rewanżu też możesz zdzielić mnie czerwienią.Dlatego nie cierpię korzystać z neta w smarcie.
Może ten doliniarz z Majorki zlituje się nad nami i w przysłym sezonie zagra tak,że przekona nawet Paper do powrotu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
marzami

Dobra, dobra Seb.....nie tłumacz się, bo wiadomo, że zrobiłeś to celowo hiih;)
Za to ja dałam Szakiemu plusa, choć to ponoć on mi się podlizuje;)

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαLucћ

Oj tam...chciałbyś, to byś odlajkował.
Zapamiętam to sobie, najpierw donoszenie, a teraz minusy...wstydź się! ;D
Mam taką nadzieję, że Rafa zagra tak, żebyśmy byli znowu wszyscy szczęśliwi, a Papperek niech wróci wcześniej, ze względu na nasze skromne osoby, to i Rafa będzie bardziej zmotywowany :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
mppmmppm

nie mam z kim podzielić się zgryzotą dotyczącą Rafy;)

XD a nowi fani to jak? jacyś super zakochani, czy zaślepieni?
mój czas rozczarowania i zgryzoty już się chyba skończył. wiesz, wszystkie moje negatywne emocje towarzyszące kolejnym porażkom naszego milusińskiego, miały związek z tym, że w dalszym ciągu gdzieś we mnie siedziała taka "wiara" w jego odbicie się, pokazanie światu - "nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, dziady!". a teraz? już nigdzie we mnie nie ma tej "wiary", więc pojawiło się coś w rodzaju "akceptacji". biorę wszystko jak jest, nie liczę na nic, bo dalsza ekscytacja nie ma najwyraźniej sensu. to się po prostu skończyło. ON się skończył. już sobie to zakodowałam w głowie i tak żyję. nawet nie sprawdzam codziennie wyników, a o tym, że zakończył wcześniej sezon dowiedziałam się gdzieś przy ćwierćfinałach w Bazylei, jak szukałam w drabince nazwiska Rafy ("bo skoro go nie ma w ćwierćfinałach, to znowu przegrał z jakimś cieniasem w 1 rundzie!"), a tam nie ma takiego. jak widzisz bywa, że jestem sporo do tyłu i co najważniejsze - jakoś nie spieszę się, żeby znowu wrócić na tamte tory. :(

jest tu sporo osób,których Twój powrót by uradował.

ach, dziękuję, nie musisz już być taki uprzejmy XD

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Zdziwiłabyś się jak dużo osób czeka na twój powrót. Nawet ostatnio wrzuciłem fotę niedźwiedzia Nicka w odpowiedzi na komentarz Lady, ale nie zareagowałaś na zaczepkę. ;) Ciebie dopadła ta sama przypadłość, co Lady, GoVikę, Alka, Gabi i wielu innych wartościowych forumowiczów. Jedni wyrastają z forum, innym się znudziło, część osób męczy, a jeszcze innym się nie chce pisać. Szkoda. Z drugiej strony Fabby wreszcie się przełamała, więc jest nadzieja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.