Wątek dotyczący artykułu

San Marino odpowiada na złośliwy komentarz Muellera. Padły mocne słowa

Słowa gwiazdy Bayernu Monachium zabolały działaczy San Marino. Rzecznik prasowy ostatniej drużyny grupy C, Alan Gasperoni, odpowiedział za pośrednictwem mediów.

przeczytaj cały artykuł


Imisirah

Nie zgodzę się z Tomkiem. Można sobie postrzelać pocieszyć się z hat-tricków itp. Nieraz można dostać też białej gorączki , gdy słabszy zespół ma dzień. Nie zabieramy im prawa gry . Teraz najsłabsze są San Marino i Giblartar ale całkiem niedawno totalnie na dole były Wyspy Owcze a jeszcze dawniej choćby Cypr. Te zespoły juz czasem zaskoczą nawet gigantów. Tomek przyburaczył podobnie jak rzecznik przejeżdżając się po całym narodzie, za grzech ich jednego syna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Płachciński

Mueller gola nie zdobył z takim słabym przeciwnikiem i gul mu skoczył nad czym tu się rozwodzić ? Zagrałby lepiej strzelił ze dwa gole to i by tego zdania nie było . I moim zdaniem zachował się jak buc . Ciekawe czemu po meczu z Gibraltarem nie jęczał ? Pewnie temu że dwie bramki zdobył ;) Dziękuję dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.