Wątek dotyczący artykułu

GTM Start Gniezno skompletował skład. Dołączyli zawodnicy z zagranicy

W poniedziałek działacze GTM Startu Gniezno ogłosili ostatnich zawodników, z którymi związali się kontraktami. Do drużyny dołączyli Eduard Krcmar, Oliver Berntzon, Thomas Joergensen, Matej Kus, Danny Maassen oraz Jonas Davidsson.

przeczytaj cały artykuł


nekro-f

Lublin ma nazwiska. Start ma młodych gniewnych. Poczekaj na ligę z tymi osądami. Gała,Nowak muszą się wykazać a mają sprzęt ekstraligowy. Krcmar również ma szansę pokazać na co go stać. Nie chwal dnia przed zachodem słońca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

Zwłąszcza Jabłońscy to ci młodzi gniewni. Lublin ma jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników świata-Lamberta. To jest młody gniewny, a nie odrzuty. Bo Lambert pracodacę w wyższej lidze by znalazł, a taki Gała nie. Ale faktycznie, Lublin ma kilku bardzo doświadczonych zawodników. Ale tacy właśnie wygrywają ligę. A ci młodzi jak odpalą, to za rok poszukają klubu gdzie indziej pewnie.W żużlu nie ma lojalności i sentymentów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.