Wątek dotyczący artykułu

Get Well twierdzi, że Walasek popełnił w tym roku błąd

Get Well wierzy w Grzegorza Walaska. Duże nadzieje z doświadczonym zawodnikiem wiąże zwłaszcza menedżer torunian Jacek Gajewski.

przeczytaj cały artykuł

APA TRN

Zawsze byłem i jestem ZA tym aby to NASI,POLSCY ZAWODNICY jezdzili z 1 składzie i bardzo sie ciesze ze Walasek dostanie taką szanse,wole Walaska z 6pkt niz Jensena z 10pkt w meczu,Kazdy Polski klub powinien być jak Polak Patriota i Polak powinien byc zawsze nr1!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

Wiesz,jeżeli ta różnica pomiędzy punktami Jensena (10pkt) ,a Walaska (6 pkt) miała by przeważyć szalę zwycięstwa na naszą korzyść,to wolę 10 punktów Jensena.;o)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

Dokładnie,a meczyk jednak do przodu.
Cześć eddy.
Wydaje mi się ,że być może Grzesiu dostał parę groszy na sprzęt,bo na czymś musi się jednak pokazać,a resztę będzie musiał podnieść z toru.
Jepsen też głooopi nie jest i zbyt chętnie w roli widza na trybunach nie siądzie.
Więc......szykuje nam się ostra rywalizacja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.