Wątek dotyczący artykułu

Lucyna Zygmunt: Trzeba stanąć na głowie, żeby się wzmocnić

Krótka ławka jest sporym problemem Olimpii-Beskid Nowy Sącz. Był to jeden z powodów, przez który drużyna z południa Polski przegrała w Gdańsku aż 22:31. Lucyna Zygmunt liczy na to, że uda się wzmocnić jej zespół.

przeczytaj cały artykuł

gruby1975

Wygląda na to, że najmocniej wypowiadają się ci, którzy dla sądeckiego szczypiórniaka nie zrobili nic lub bardzo niewiele.
I jest to postawa racjonalna - można się wyżyć a nic nie kosztuje.
Sącz na SL chyba jednak nie zasługuje.
Mimo wszystko bądzmy wdzięczni i za te 5 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rudyrudyrudy

gruby ty to naprawdę z jakiejś innej bajki jesteś chyba z teletubisiów . Wszyscy by chcieli SL w Sączu tylko na innych zasadach rzetelnie prowadzony klub bez zakłamania, oszustw ,komorników, wf na treningach mogę wymieniać tak cały dzień . Przy pani 3 w 1 tak się nie da, wszyscy uciekają włącznie ze sponsorami bo wiedza co się dzieje w klubie na jakich zasadach jest to wszystko prowadzone " może się uda , wydoić i kopnąć w d..e, wszyscy macie oddawać mi pokłony bo jestem. Lubie piłkę ręczną ale jak dla mnie i z tego co czytam też dla innych ludzi powinno to wszystko już dawno pie....................... Twoje argumenty i koloryzowanie tej całej sytuacji jest chore

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gruby1975

I jeszcze te nieeleganckie "argumenty ad personam' . Nie dyskutujemy jak rozwiązać problem, np. finansowy, szkoleniowy etc. Cały wysiłek idzie tylko w to, jak "dowalić" komuś, kogo nie lubimy, jak podbuntować, jak wbić klin i tym podobne miłe zabawy.
Można nie lubić Olimpii i jej władz - ale był przecież w Sączu drugi klub, Dwójka. Czy ktokolwiek z sądeckich "miłośników piłki ręcznej" kiwnął palcem aby kontynuować dzieło Państwa Baziaków, chociażby na poziomie II ligii?
Bo najwygodniej nic nie robić, siedzieć z boku i krytykować, krytykować, krytykować - tych, którzy mimo "podkładania nogi" coś jednak robią, dokładają z własnej kieszeni, żeby ta Olimpia trwała.
I, jak na razie, Olimpia trwa. I SL mecze oglądamy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.