Wątek dotyczący artykułu

Koniec Marcina Wasilewskiego w Leicester City?

Nic już nie wskazuje na to, żeby Marcin Wasilewski zagrał jeszcze dla Leicester City. Polskiemu obrońcy wygasa kontrakt wraz z końcem sezonu.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Piotr

Artykuł dodany 18 listopada. Zaciekawiony słabą postawą Wasilewskiego chciałbym obejrzeć skrót. Niestety brak daty meczu, brak wyniku końcowego nie pozwala mi określic kiedy sie odbył, chce spojrzeć w ostatni mecz ale ostatnio były mecze reprezentacji wiec nie mógł grac od ponad tygodnia, kolejny mecz jest 19 listopada. Pomocy, o jaki mecz chodzi? Redaktorze, wiecej info!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Piotr

Dobra znalazłem. 20.09.2016. Wynik 2:4 dla Chealsea super mecz, prowadzic i przegrac. Ale szacun dla Chealsea.
Nie rozumiem, dlaczego artykuł napisany 18.11 tyczy się meczu sprzed miesiąca i nie ma wzmianki o dacie meczu... Pisać to ja mogę, że Wasilewski na wylocie z wielkiego klubu wschodniej europy. A na mysli mam, ze chodzi o anderlecht 5 lat po odejsciu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.