Wątek dotyczący artykułu

Hit i kit. MrGarden GKM nie upolował żadnej gwiazdy, choć szansa była

Podsumowujemy okno transferowe, w którym punktujemy najlepsze i najgorsze posunięcia klubów na giełdzie. W MrGarden GKM hitem było to, że szybko udało się zatrzymać stary skład, kitem może się okazać bezskuteczne polowanie na gwiazdę.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
pablo87

Odezwał się Rybnik kutry wygrał wszystkie mecze na wyjazdach do 30. Spójrz na swój ogródek bo nie było nic lepiej a zanosi się ze będzie jeszcze gorzej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Draumr

No i...? Zresztą poza Toruniem aż tak źle nie było. W Poznaniu i w Tarnowie byliśmy nawet o krok od wwiezienia punktów, więc nie pisz głupot.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pływak

"Tu nie chodzi o to, czy chodzę czy też nie, ale ja daję kasę na ten gów...niany klub, który ma w głębokim poważaniu własnych kibiców i zawodników (oczywiście tych najmłodszych). Jeżeli już to dam kasę młodemu chłopakowi ze szkółki grudziądzkiej pod warunkiem, że nie podpisze kontraktu w Grudziądzu, bo go zmarnują. Klub z Grudziądza może zapomnieć, że za rok dam na taką farsę kasę. Jestem uparty i jak ktoś mnie wkur... to ma już przekichane. KONIEC!!!!!!!!!!"

"A ja osobiście mam w głębokim poważaniu działaczy klubowych, którzy w du...pie mają swoich kibiców i sponsorów. To co wczoraj się stało ostatecznie wyleczyło mnie z żużla. Żona się cieszy, bo przynajmniej nie wydam kasy na drugi rok na takie coś, co widziałem wczoraj. Nigdy jeszcze po pierwszym biegu nie wyszedłem ze stadionu. "

Twoje wpisy (tak dla przypomnienia)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Draumr

O co tobie chodzi, czy też pływasz w swoich idiotycznych wpisach, czy faktycznie chcesz, żeby sponsorzy przez kogoś takiego ja ty odchodzili z klubu. Zastanów się i nie pisz bzdur.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
malin1976

Te baty dały nam w ostateczności 5 miejsce w podobno najsilniejszej lidze świata . Nieźle jak na tak małe miasto i na 5-6 melonów w kieszeni :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.