Wątek dotyczący artykułu

MKS Olimpia-Beskid - Vistal Gdynia: dobry mecz "Góralek", ale znów porażka

Na zakończenie rundy zasadniczej PGNiG Superligi Kobiet kibice z Nowego Sącza byli świadkami bardzo dobrego spotkania pomiędzy miejscową Olimpią-Beskid i Vistalem Gdynia. Zakończyło się ono wygraną zespołu znad morza 29:22.

przeczytaj cały artykuł

gruby1975

Bardzo dobry mecz, chociaż znowu porażka. Potwierdza się, że podobnie jak jedną piątką nie wygra się meczu hokejowego (podejrzewam, że nawet Kanada, grając jedną piątką, przegrałaby z Cyprem z cztrema piątkami) podobnie drużyny dysponujące 6-7 superligowymi zawodniczkami nie są w stanie dotrzymać kroku "krezusom" dysponująctmi dwu-trzykrotnie większym potencjałem. Dotyczy to zresztą wszystkich drużyn z dołu tabeli - z bogatymi klubami nie mają szans, bez względu na poziom szkolenia.
Chyba, żeby mecz trwał 2 x 10 lub 2 x 15 minut - wtedy szanse byłyby w miarę wyrównane. Przy systemie 2 x 30 biedne "południe" równych szans z bogatą "północą" nie ma.
Dość smutna to refleksja podobnie jak smutny jest obraz żeńskiej piłki ręcznej w Polsce.
A pozytyw? - świetna gra Marty Rosińkiej, bezsprzecznie najlepszej zawodniczki na parkiecie. Szkoda, że okupiona kontuzją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
oko-21

Aleś pojechał. Vistal jakby grał jednym składem bez zmian to by to wygrał też w cuglach tak jak i 1 piątka Kanady bez zmian z pełnym składem Cypru w hokeja.
W 9 przypadkach na 10 bo to jest sport i niespodzianki też się zdarzają,

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.