Wątek dotyczący artykułu

MKS Olimpia-Beskid - Vistal Gdynia: dobry mecz "Góralek", ale znów porażka

Na zakończenie rundy zasadniczej PGNiG Superligi Kobiet kibice z Nowego Sącza byli świadkami bardzo dobrego spotkania pomiędzy miejscową Olimpią-Beskid i Vistalem Gdynia. Zakończyło się ono wygraną zespołu znad morza 29:22.

przeczytaj cały artykuł


oko-21

Dziewczyny się starały ale Vistal wygrał to na luzie. Dziewczyny by chciały wygrywać ale pomocy znikąd nie widać, Trenerka L. "Porażka" Zygmunt śpi na ławce. Zapomina o czasie, nie wpuści w osłabieniu do ataku zawodniczki z pola (za bramkarkę). Miota Agnieszką na prawo i lewo i zamiast grać mecz bez 1 skrzydła większość gramy bez dwóch. Tomek R jakiś przygaszony. Nie wspomnę o ławce rezerwowych, świeci taką pustką , że aż żal serce ściska. A na trybunach Olga Figiel, doświadczona zawodniczka.
Teraz trenerka musi pogadać z wiceprezeską od spraw sportowych i ściągnąć kilka zawodniczek bo jak nie to spadek pewny. Może się jakoś dogadają. Biała strona mocy z czarną stroną mocy. Tylko kto tu przyjdzie grać charytatywnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gruby1975

A jednak powiało optymizmem. Jest już grupa KIBICÓW gotowa wspierać szkolenie młodzieży. Podkreślam: KIBICÓW , a nie tylko biernych widzów (pisownia zamierzona).
Możesz dołączyć finansowo zamiast tylko jałowo narzekać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.