Wątek dotyczący artykułu

MKS Olimpia-Beskid - Vistal Gdynia: dobry mecz "Góralek", ale znów porażka

Na zakończenie rundy zasadniczej PGNiG Superligi Kobiet kibice z Nowego Sącza byli świadkami bardzo dobrego spotkania pomiędzy miejscową Olimpią-Beskid i Vistalem Gdynia. Zakończyło się ono wygraną zespołu znad morza 29:22.

przeczytaj cały artykuł


gruby1975

Stokłosa-Elbląg , Bartkowska-Kobierzyce, Nosal, Janik, Wielocha -Olimpia. I jeszcze jedna-dwie pukają do SL. Na wiosnę dojdą jeszcze 2-3 kolejne szesnastolatki.
Brak wiedzy jakoś nie przeszkadza w wygłaszaniu kategorycznych krytyk sądeckich trenerów. Dlatego jeszcze kilka faktów dot. efektów szkolenia O.B.:
W klasyfikacji najlepszych strzelczyń SL po 1 rundzie w pierwszej dziesiątce mieszczą się aż trzy olimpijki - dwie, które 3 miesiące temu przyszły z niższych lig i jedna, która za poprzednich trenerów grzała ławę. Ktoś je doprowadził do takiego poziomu. Już świetne, choć młode bramkarki niemal od podstaw wyszkolone w Olimpii, Pozostałe zawodniczki, które grają w Olimpii też przyszły z drugiej, a nawet z amatorskiej ligi - i robią szybkie postepy. Daj nam dobry Panie Boże taką jakość szkolenia w innych sądeckich klubach a przestaniemy być sportową pustynią
Nie jakość szkolenia jest problemem O.B. a mała liczba zawodniczek. A to już jest pochodna "szczodrości" sądeckiego środowiska byznesmenów, kibiców, władz miejskich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.