Wątek dotyczący artykułu

Polonia czwartą siłą Nice PLŻ? W Pile mówią otwarcie o play-offach

Polonia Piła, która wzmocniła się pozyskaniem Tomasza Gapińskiego i Adriana Cyfera, będzie chciała poprawić wynik z poprzedniego sezonu. - Cel to pierwsza czwórka Nice PLŻ i jazda w play-offach - mówi Tomasz Żentkowski.

przeczytaj cały artykuł


lipen

Bałwanie to połączenie właśnie było przez takie mierne kluby jak Twój , które nawet toru nie potrafią przygotowąć na mecz i oddają walkower :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PrzeKlęty

aż musiałem konto założyć by Tobie dziecino odpowiedzieć, chociaż idiotów powinno się ignorować, ale takiej głupoty się nie da... zacznijmy od tego, że połączenie ligi nastąpiło właśnie przez takie zbankrutowane kluby jak Twój niedołężny KMŻ, który wystartował w 2009 roku z przytupem by potem co roku becząc błagał o kosmiczne pieniądze z miasta by przeżyć każdy kolejny sezon... już nie wspomnę o tych 50 członowych nazwach klubu, RedStar Bogdanka i jeszcze jakie widniały w tytule zespoły, więc podziękuj swoim kumplom z poprzedniego klubu, że Piła awansowała do ligi wyżej bez dodatkowych problemów... po drugie o jakim laniu piszesz dziecko? :) kto was zlał w 2011 roku? :) znaleźliście się potem przypadkiem w I lidze i co? jaki był efekt? że po sezonie 2015 zniknęliście z mapy Polski... walkowera 0:40 dla Piły nie pamiętasz? 61:29 w Pile nie pamiętasz? kto kogo lał? fuksem żeście coś ugrali w 2009 roku, bo po świńsku wykorzystywaliście chory przepis z juniorem, zapomniało się? więc skończ się błaźnić, bo oczywiście napinactwo ze strony Lublina zawsze było, chociaż wynik sportowy tego nie odzwierciedlał... po sezonie 2017 znowu będą długi i płacz żeby miasto pomogło, czy upadłość ogłosicie od razu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.