Wątek dotyczący artykułu

SPR Stal - Sandra Spa Pogoń. Świetny Lipka zatrzymał punkty w Mielcu

W 11. serii Superligi SPR Stal Mielec podjęła Sandrę SPA Pogoń Szczecin. Zwycięstwo 32:25 dało mielczanom awans na piąte miejsce w tabeli grupy pomarańczowej.

przeczytaj cały artykuł

pompadu

Do miki:
Od paru lat obserwuje Twoje oceny meczy które jak na mielczanina są nad wyraz obiektywne i celne nawet w stosunku do sędziowania gdzie kibice często nie znają przepisów piłki ręcznej a oceniają pracę sędziów. Nie zgadzam się z twoja oceną tego co napisałem bo po raz pierwszy mam wrażenie jakbyś na tym meczu nie był a napisałeś ocenę. Dwa mecze wiosny nie czynią i wiesz dobrze, że obie drużyny zagrały wręcz beznadziejnie i przewagą naszej drużyny było zaangażowanie ale żeby to diametralnie zmiana gry to przesada. Popatrz na układ gier po Zagłębiu to dopiero będzie weryfikacja diametralnie zmian gry przez p. Lipkę.
Argument, że 4 czy 14 miejsce ? Tak jakbyś popierał moje rozumowanie ale używasz je przeciw. Chyba lepiej zdobyć 14 miejsce z czterema młodymi zawodnikami którzy ograją się w tym sezonie niż z czterema którzy nie dają żadnej szansy gry w przeszłym sezonie zdobyć 4 miejsce( z tym 4 miejscem to i Ty i Ja przesadziliśmy).
Czy nie posiadam wiedzy o realnych kosztach Kubisztala, Basiaka(zapomniałeś o Dementiewie i Krygowskim) ?. Naprawdę nie jest ona mi potrzebna bo każdy rozsądny człowiek musi założyć, że są bo chyba nie wmówisz komukolwiek że grają za darmo choćby ich kontrakty były niskie, to i tak będą wyższe od kontraktu młodego zawodnika. Dlatego każdy młody jest w tej własnie sytuacji lepszym rozwiązaniem oczywiście nie na dzisiaj lecz na przyszłość. Ten i przyszły sezon jest sezonem na budowanie zespołu bo drugiej takiel ulgi nie będzie. Przypomnę Ci ,że w zeszłym sezonie przy warunkach finansowych i atmosferze dużo gorszej zrobiono tak naprawdę dwa fajne transfery (młode) i chyba się zgodzisz ze trafione w dziesiątkę Kawka i Wypych .Wniosek jest oczywisty młodym dać grać bez zbyt wielkich obciążeń a wyniki przyjdą same i ten czas był w tym sezonie i w przyszłym.
Wtrąciłeś uwagę o Zarządzie. Zwrócę Ci uwagę, że ten zarząd nie pracuje za darmo i pracuje zawodowo więc mają podziękowane finansowo i z tego co wiem to oni podziękowali za współprace "dziadkom:" z starego Zarządu uznając, że ich wiedza jest bezużyteczna. Myślę, że parę pomysłów na młodych, perspektywicznych by znaleźli a na pewno pomogliby ale lepiej odmrozić sobie rękę niż spytać mamy czy ubrać rękawiczki.
Wniosek:
- to teraz jest szansa ułożyć zespół sportowo,
- to teraz jest szansa i potrzeba ułożyć Stal organizacyjnie( to co zaczęto rok,2 lata temu),
- korzystaj z doświadczeń cudzych(starszych też) zamiast tylko swoich bo Ci życia braknie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXS Mielec

Nie wypowiem się co do stylu gry i Lipki bo przez halę przestałem chodzić na mecze ale jedno mnie razi: "to teraz jest szansa ułożyć zespół sportowo" Taaa a we wrześniu znowu będzie na SF że Gliński, Szpera czy Gudz wytaczają Stali sprawę o zaległe wypłaty.... Zgadzam się z Mikim: Teraz jest czas zapłaty za błędy przeszłości. Czas sportowy powinien nadejść w przyszłym sezonie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pompadu

Ułożyć zespół sportowo to nie znaczy wydać więcej pieniędzy a wprowadzić do drużyny młodych za mniejsze pieniądze nic biorą Basiak, Kubisztal, Dementiew,Krygowski bo nie spadamy z ligi i tu jest szansa. Po drugie skąd masz pewność że w przyszłym roku będą na to pieniądze trzeba je mieć w lutym żeby przyszły sezon ogarnąć. Nie widzę żeby jakikolwiek sponsor kręcił się koło Stal SA a po Zarządzie nie spodziewam się żeby kogokolwiek przyciągnął natomiast obiecanki p. Ceny i radnych na pstrym koniu jeżdżą.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.