Wątek dotyczący artykułu

Stal - Spójnia: beniaminek nie dał się liderowi. Remis w meczu na szczycie

W sobotę w ramach 11. kolejki do Gorzowa Wielkopolskiego przyjechał lider I ligi grupy A, a więc zespół Spójni Gdynia. Gorzowska hala pozostaje niezdobyta po remisie (25:25) ze Spójnią.

przeczytaj cały artykuł


Krzysztof Baraniak

Jak w tym składzie Stal jest beniaminkiem to klękajcie narody . Beniaminiek to świerzaki a tu z kim mamy do czynienia ??? Odp. w 90% to zawodnicy doświadczeni ,żeby nie powiedzieć bardzo doświdczeni na parkietach 1 ligowych Nie róbmy ze Stali Gorzów " pierwszoklasistów " To nie jest zespól który awansował z drugiej do pierwszej ligi W stali doszło do wymiany 90 % ludzi na bardzo doświadczonych zawodników pierwszo ligowych wa nawet z doświdczeniem ekstraklasowym . Dlatego pianie peanów nad tzw beniaminkiem jest co najmniej nie na miejscu Niech dziennikarze oddadzą w końcu prawde

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zecke

Zawodnicy zawodnikami, ale Stal to nadal beniaminek. Zespół awansował z drugiej do pierwszej ligi, więc jest beniaminkiem. To, że zmieniło się 90% składu, to kwestia klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.