Wątek dotyczący artykułu

W jakich kevlarach wystąpią żużlowcy PSŻ-u Poznań? Zadecydują kibice (foto)

Drużyna PSŻ-u Poznań po kilku latach przerwy wraca do ligowego ścigania. Wzór kevlarów, w jakich występować będą zawodnicy Skorpionów, wybiorą sami kibice poznańskiej drużyny.

przeczytaj cały artykuł

speed_koleina

Witaj. 4 ty faktycznie to miasto wyrastające powyżej bioder to toruński kierunek . 3 jest uniwersalny to "siatkowanie" jest ciekawe można by spróbować przenieść je na 4.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Witam.Dla mnie opcja nr 3 najlepsza.Juz mielismy tyle różnych kevlarów,że ciezko znaleźć jakis ciekawy,nieodkryty schemat.Zobaczymy jak wybiora kibice skorpionów.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

myślę, że 3- jest dość uniwersalna choć ze względu na wizerunek miasta mogą chcieć 4. Ja bym wymieszał 3-4, może powstałoby coś ciekawego :).

| Odpowiedz
blokuj
ksolar

mozna tez zrobic mix.Opcja nr 4 moze byc rzadziej prana :) To jest 2 liga i równie dobrze mogliby jezdzic w samych plastronach tez byloby ok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.