Wątek dotyczący artykułu

Wściekły Dujszebajew broni Mateusza Kusa. "Dlaczego wy go tak nie lubicie?"

Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce pokonali RK Prvo plinarsko drustvo Zagrzeb w 8. kolejce Ligi Mistrzów. Pomeczową konferencję zdominował zupełnie inny temat, a trener Tałant Dujszebajew odniósł się do krytyki w kierunku Mateusza Kusa.

przeczytaj cały artykuł

Natsidk

Jaki jest Mateusz każdy wie, sporo mu brakuje do najlepszych, ale chłopak się stara co już kilka razy mówiłam. Ma mecze, kiedy w obronie jest praktycznie nie do przejścia, jak zaczęło Vive nie iść w karnych to on zdobył bodajże 6/6 całkiem niedawno.
Ogólnie podoba mi się wypowiedź Talanta. To jest jego zawodnik, to on go wybrał, widzi go na co dzień, więc go broni, szczególnie że na pewno na treningach ciężko pracuje żeby się rozwijać.
Jaką często mamy mentalność każdy wie i tego ukryć się nie da. Krytykowanie gdyby było dyscypliną sportową to zdobywalibyśmy złoto cały czas.
Fakt faktem że na Kusa najczęściej widzę narzekają kibice mający w składzie ich drużyny Kwiatkowskiego, który czasem mam wrażenie pracuje na zasadzie sfaulować, złapać 2 minuty i jest impreza, ale to ok bo biega w niebieskim trykocie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Kus ma kilka problemów, ale też kilka zalet. Zacznę od wad i problemów:
- przyszedł do Vive jako Noname z łatką drewna,
- wolno przesuwa się na nogach (w bok)
- ma najgorszą rolę na boisku, jest to tak zwany obrońca do "poświęcenia", nie poświęca się zawodników kluczowych, a strata kusa na 2 minuty czy na cały mecz nie jest taką strata jak dzidziusia czy kogoś innego kto by złapał karę, kontuzję w starciu.
- ma mało okazji by się pokazać w ataku przy Julenie
- wszyscy pamiętają o jednym złym zagraniu Kusa, a jak Kaczka i Syprzak zostawiają autostradę to nikt o tym nie wspomni.
Zalety Kusa:
- całkiem szybko biega do kontr (w przód)
- ma mocną głowę (przy takiej ilości hejtu, pomyj i presji nie jeden by się załamał)
- jest pracowity, daje wszystko co ma w meczu
- co najważniejsze: jest diabelnie inteligentnym facetem. Każdy kto będzie chciał to widzieć to zauważy. Wie po co biegnie do kontr i nie odpuszcza mimo 100 kolegi z zespołu co dziś zaowocowało karnym dla nas. Często kontry przegrywane, rozgrywane są przez niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RNL

Calkowicie sie zgadzam - juz kilkakrotnie pisalam, ze Mateusz zrobil duze postepy i jestem przekonana, ze dalej bedzie sie rozwijal, bo jest ambitny i wie nad czym musi pracowac. Bardzo podoba mi sie jak biega do kontry, biorac pod uwage jego "gabaryty", a zdobyc taka bramke jak w spotkaniu z MMT´sem nie kazdy potrafi. Ja nie przypominam sobie spotkania, w ktorym Syprzak pobieglby do kontry, on w tam elemencie zwalnia przebieg akcji. Jeszcze male spostrzezenie o dziennikarzach/reporterach - niestety wiekszosc z nich nie za dobrza zna sie na pilce recznej (niektorzy wrecz nie maja zielonego pojecia), czasami przykro sluchac ich niekompetentnych komentarzy dlatego polecam ogladanie transmisji bez fonii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Natsidk

Ambicji czy pracowitości Zbyszkowi nie ujmuje. Został podany jako przykład, bo Nafciarze bardzo często jadą po Mateuszu zapominając ze zawodnika o takiej samej/podobnej specyfice maja u siebie (jego krytykowania albo nie ma, albo jest bardzo rzadko). Tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.