Wątek dotyczący posta na blogu

Quo Vadis Bartku?

Primkin3

No właśnie, tak jak w tytule, Quo Vadis Bartku? Dlaczego akurat taki? Moim zdaniem idealnie wpisuję się w sytuację Bartka Kapustki, w dodatku jest na tyle click baitowy (tak przyznaję) by skusić ludzi do wejścia... I zanim zdążycie stąd uciec, myśląc, że to kolejny tekst o tym jak to Bartek jest poniewierany (…)

przeczytaj cały artykuł

wwwwwwwwww

co do istoty wypowiedzi - zgadzam sie. popracuj nad stylistyka. o interpunkcji i bledach ortograficznych nie wspominajac. (np. "Ponieważ sytuacja Bartosza Kapustki w Leicester jest właśnie dominowana przez opinie ludzi" - sytuacja jest dominowana przez opinie? chyba chodzilo ci o to, ze postrzeganie tej sytuacji jest zdominowane przez opinie ludzi, a naprosciej i najlepiej byloby po prostu napisac, ze "na temat sytuacji dominuja opinie ludzi", a jeszcze lepiej byloby zrezygnowac z tej dominacji, bo uzywasz go w znaczeniu "przewazaja" a dominacja odsyla tez do innych znaczen, tzn. ze cos ma na cos wplyw, cos cos innego determinuje... "zachwytą nad młodym piłkarzem" - zachwytom..., "wydawać jakiekolwiek osądy na tak młodym chłopaku" - osąd można wydać na jakiś temat, ale nie na kimś, czy na kogoś, osąd wydaję się, ewentualnie, o kimś, nad kims lud nad czyms osąd się dokonuje, ale to znowu odsyla do nieco innych skojarzen. "Nie skreślał bym" - nie skreslalbym, "Chcial bym" - chcialbym, itd itp). jesli chcesz pisac, to musisz tez duzo i uwaznie czytac, nie tylko sportowe newsy... pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Primkin3

Dzięki za rady, czytam dużo i na wszystkie tematy, jednakże mam taki problem z zapamiętywaniem co jak pisać. Przejawiało mi się to już od małego, w większości się udało mi tego pozbyć ale jednak czasami się jeszcze zdarza. Będę nad tym bardziej pracował :) Jeszcze raz dzięki za opinię :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.