Wątek dotyczący artykułu

Koniec kapitalnej serii Lecha Poznań. W Lotto Ekstraklasie może być nowa

453 minuty - tak długo trwała seria Lecha bez straty gola. Zakończyła się w środę w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Polski z Wisłą Kraków (4:2).

przeczytaj cały artykuł

smokPL

Ale zaszalałeś wiedzą piłkarską ... A niech sobie i będzie nawet amica,samsung,apple... co nie zmienia faktu że zostaliście przez ten klub rozjechani :-) .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pajac

Ruch jest niszczony przez warszawskie władze. Gdyby była na Śląsku autonomia to rozjeżdżałby takie klubiki jak Lech 7:0.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedway King

A co to sa za nacjonalistyczne okreslenie? A moze ty nie jestes Polakiem? Marzy ci autonomia a twoi dziadkowie i pra walczyli o polskosc tej ziemi.Walnij sie w ten pusty baniak,moze jakis pozytywny skutek odniesie.Slask zawsze byl polski,jest i taki pozostanie czy to sie tobie nacjonalistyczny doopku podoba czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pajac

Nacjonalistyczne? To po prostu wynika z lokalnego patriotyzmu, natomiast sam nie jestem zwolennikiem mówienia o "narodzie śląskim", mam zresztą pochodzenie żydowskie, więc nawet nie słowiańskie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Speedway King

No i co z tego? Moja rodzina ze strony ojca przywedrowala z Francji,to nie znaczy ze nie jestem Polakiem czy Slowianem. Urodzilem sie w kraju nad Wisla i w mych zylach pewnie jak i twoich plynie polska krew,a takie nacjonalistyczne obrazowanie jak twoje doprowadzilo do II wojny swiatowej.BYl taki gosc,Adolf mial na imie i on tez poszukiwal swoich korzeni.Jak sie skonczylo pewnie wiesz jak sie tak deklarujesz......

Ps.
A jezeli jestes takim loklanym patriota to jeszcze raz przeczytaj dokladnie moja pierwsza wypowiedz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
PiKey

Bredzisz kolego. Co ma autonomia Śląska do tego jak gra Ruch? I niby jak ta autonomia miałaby wyglądać? Oddzielne państwo? Herezje. Śląskie kluby grają słabo z prostej przyczyny: brak kasy (za mało sponsorów). Kiedyś Ruch i Górnik były potęgami bo utrzymywał je przemysł ciężki na Śląsku (kopalnie i huty). Dawał kasę i zatrudniał fikcyjnie piłkarzy dając im wysokie zarobki. W tej chwili tego nie ma, więc jest cieńko. Ruch pałęta się gdzieś w dolnej połówce tabeli (czasem na dnie) a Górnik w 1 lidze. I są rozjeżdżane 5:0 przez takie "klubiki" jak Lech. A kibice (a moze lepiej kibole) zazdroszcząc innym, którzy sponsorów mają obrażają ich używając nazw tych sponsorów zamiast prawidłowej nazy klubu. Przejaw frustracji i zakompleksienia. Osobiście ubolewam nad sytuacją śląskich klubów i życzę im żeby wróciły do swej świetności. Ale niektórych kibiców mają niestety beznadziejnych. Zwykłych pajaców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.