Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki: Trzymałem Pedersena w ryzach. Baron zrobi to samo

Władysław Komarnicki uważa, że w sezonie 2017 Stal Gorzów kolejny raz będzie walczyć o mistrzostwo Polski. Były prezes tego klubu uważa, że drużynie Stanisława Chomskiego mogą przeszkodzić dwie ekipy.

przeczytaj cały artykuł

emii

Romku , Marku?? a o siostrze to się zapomina? Nie dość, że nagle wyskakujesz to jeszcze takie niedopatrzenie;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Młody się wciska w bar trochę pojechał ale może ogarnie temat. Z Torunia więc jak będzie niegrzeczny Barula to mu pierwszy pierdxlniesz masz najbliżej :). Zdrowie Wasze!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Młody musi wchodzić kiedyś w nasze arkana. Taka kolej rzeczy. Jak jest kumaty to za chwilę sam będzie tu wymiatał i stawiał pod ścianą frajerów. My póki co możemy wypić swoje i naszych kumpli zdrówko. Młodego też, bo jest ambitny. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
speed_koleina

Ja młodemu nie bronie Bartula. Niech rośnie młody pod skrzydłami Krzyżaka i eddego, na krzyżacką mordusię. Niech mu zdrowie sprzyja ale niech zawsze pamięta, wchodzi do baru to buciory i "pysk" powycierać!
Zdrowie Wasze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
eddy

Tylko nie probuj Speedek ta droga , bo Bartek w Derbach od lat jezdzi , a przybysz z dala niech sie lepiej w Derby nie wpi..ala :))) Panial ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
eddy

Klaniam sie Emii ! O co to to nie , niech kazdego ..omijaja , bez wyjatku, czy nasi czy.. nie ! Speedy jest OK , ale ma "gadanego" ze nie zawsze trafia z nim ..celnie. To kwestia ..rutyny , ktora z czasem ..przyjdzie . Na zdrowko !.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
speed_koleina

Chłopie powiedziałem mnie nie przeszkadzasz tylko nie pisz do mnie tekstów obrażając moich rozmówców ! Masz z kimś zadrę to pisz bezpośrednio, ja nie listonosz! Czy się rozumiemy młodzieńcze?
PS. Patrz co pisałem. Zmienisz zachowanie, zapraszam do baru!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
eddy

Pudlo Speed , sledze z uwaga , caly ten,rejwach ,mlodziak grabe wyciagnal pierwszy i zbastowal , a Ty pokretnymi dzialaniami , probujesz , cos tu zamotac ! Jeszcze raz zwracam uwage , my z Bydzia mamy zablatowane nasze sprawy i sie szanujemy i nikt nam nie bedzie narzucal , ze Tyfuski maja wychowywac Krzyzakow i na odwrot ! Panial ?

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

To czy młody coś pojął to się okaże. Tak jak napisałem nie mam nic do niego jeśli będzie robił zgodnie z instrukcją - nie obrażać moich rozmówców wpisami do mnie to luz, wczoraj robił to samo o to samo go grzecznie prosiłem trzeci raz nie będę!

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Wskaż jedno pokrętne działanie !!! Jeśli nie potrafisz to zwróć uwagę, iż zapraszam kolegę do baru dając mu ostrzeżenie a raczej zwracając uwagę aby się zachowywał, także bez insynuacji proszę!

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Ok posluze sie cytatem z Twojego komentu skierowanego do Bartka: "Z Torunia wiec mu pierwszy pierxzielniesz , bo masz ..najblizej " . Co miales na mysli piszac te slowa? Ja to odebralem jako probe... "napuszczenia" Bartka , na chlopaka z Torunia , z ktorym miales swoje porachunki , i ktora skonczyla sie niepowodzeniem , bo Bartek ja zignorowal.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Zamiast stwierdzać możesz zapytać, jak tylko chcesz - trochę późno to czynisz dalej sugerując coś. Dla Twej informacji więc nie bój nic nie wyręczam się kolegami jak mam z kimś prawdziwy problem !!! Pojmujesz ??? To zwykła przenośnia była. Do młodego problemu nie miałem i nie mam, wyolbrzymiłeś problem i młody "łyknął radośnie tekst" jak ogóra do wódy.
W ciągu 2-3 dni próbował zabłysnąć kilka razy, w ten sposób do mnie, to mu tłumaczyłem, że nie w ten sposób. Próbujesz się teraz produkować stając murem za chłopakiem, a nie ma potrzeby bo ja zadry z nim nie mam z mojej strony!
Czy masz mnie za głupca sugerując, że mógłbym myśleć, że takim tekstem Bartka do czegoś przekonam ? Quźwa powagi eddy! Nara

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Kto tu co ..wyolbrzymia? Forma tekstu przez Ciebie napisanego , byla wyrazna ,jestem przekonany ze wielu zapoznawszy sie z jego trescia odebrali by go podobnie jak ja. Nie jest tez miom zamiarem produkiwanie sie , czy stanie za kim murem , bo nie mam w tym zadnego interesu . Chcialem tylko nadmienic ze czasami warto, sie glebiej zastanowic,zanim sie to opublikuje ! Przyjmuje do wiadomosci Twoje tlumaczenia , i konczymy ...temat . Bylo..minelo . Na koniec odpowiadam przeczaco na twoje pytanie zawarte w przedostatnim zdaniu . Trzymaj sie.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

No to źle to odczytałeś i tyle mam do powiedzenia. Tłumaczyć się nie mam zamiaru. Słowa "pierd... bo masz bliżej, po sąsiedzku" nic nie oznaczają więcej niż doprowadzić do porządku jeśli młody będzie w barze szalał. Jeśli uważnie przeczytasz "ciąg" wpisów to może dostrzeżesz, że próbowałem młodego do baru zaprosić dając mu jasny sygnał, żeby się zachowywał, bo tu porządek i szacunek powinien być mimo, że zdania można mieć odmienne!
Moje intencje wobec młodzieńca nie były złe w przypadku odmiennego zdania proponuję jeszcze raz prześledzić "literaturę". Dziękuję Ci za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.