Wątek dotyczący artykułu

Polacy pojadą w Grand Prix w biało-czerwonych kevlarach

To już przesądzone. Polscy żużlowcy wystąpią w PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland w biało-czerwonych kevlarach. Jest szansa, że nasi uczestnicy cyklu w barwach narodowych pojadą we wszystkich turniejach GP 2017.

przeczytaj cały artykuł

MichalUL

A mi się to nie podoba. To jest GP czyli INDYWIDUALNE mistrzostwo świata, a nie drużynówka jakaś... Dudek mi się kojarzy z zielonymi kevlarami itd, a w czerwonym kadry dla mnie będzie wyglądał jakoś sztucznie jak nie On na przykład... Nie wciskajmy wszędzie tego Orzełka na siłe ludzie !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sokhar

Jednak kraj - ojczyzną swą reprezentują, nie jadą jako Dudek z Zielonej Góry czy Pawlicki z Leszna, ale jako Polacy. Jeśli Federacja pokrywa koszt to jestem za. Poczytaj wypowiedzi dawnych żużlowców, czym był dla nich występ z orzełkiem na piersi. Osobiście miło mi się oglądało gdy swego czasu nasi reprezentanci w GP jeździli w biało czerwonych barwach. Oczywiście szanuję twoje zdanie, ale mam też swoje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
T.A.S.S.

Dawniej żużlowiec był skazany na centrale.Cały sprzęt,koszty dojazdu i utrzymania związek brał na siebie.A zawodnik dostawał w nagrodę pralkę czy telewizor.Dzisiaj to już inny świat.Zaszczyt zaszczytem a pieniądze na GP są ogromne.To nie piłka nożna w której kadra w całości finansowana jest przez PZPN i jej sponsorów.A i profity za grę w kadrze są niemałe.PZMłot to chyba najgorszy związek w Polsce.Tylko nakazy i kary.A Leśne Dziadki na posadkach dożywotnio.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
oby szczęśliwie

Podzielam Twoje zdanie. SGP to turniej indywidualny, zawodnicy mają ze sponsorami zawarte umowy. Wynika z nich, że na kevlarach muszą być naniesione loga na odpowiednim kolorze. Jak wspomniałeś, leśne dziadki dają o sobie znać, że coś robią. Dawniej każdy zawodnik miał swój indywidualny kevlar, był rozpoznawalny. Lecz jednosezonowi działacze nie rozpoznawali zawodników. Wprowadzili więc jednokolorowe stroje. Teraz w główkach tak im się poprzestawiało, że turnieje indywidualne traktują jak drużynowe. Choć się nie dziwię, bo w jednym jak i drugim przypadku chodzi im o kasę, reszta to szczegół...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
MichalUL

Ale czy ktos im broni jeśli chcą jeździć w kevlarach kadry (a w zeszłym sezonie nie jeździli więc jakoś nie chcą tego za wszelką cene chyba) ? Kolego tutaj im to próbują narzucić odgórnie, a to nie o to chodzi i w Grand Prix nie reprezentuje się kraju w pierwszej kolejności tylko samego siebie no chyba że to USA było w tym roku IMŚ. Ale rozumiem i szanuje Twoje zdanie !! :) Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
DB Magpie

Zgadzam się z Tobą.Każdy zawodnik ma swój styl i gust.Dzięki temu jest rozpoznawalny.Tak jak napisałeś w GP startuje dla siebie a przy okazji reprezentuje swój kraj a nie na odwrót.Poza tym to zawodnicy sami finansują swój udział w tych zawodach przy pomocy sponsorów i to oni powinni mieć prawo decydować o tym w jakich barwach mają mieć kevlar i pokrowce.Ja na miejscu żużlowców odmówiłbym jazdy w takim stroju.Wystarczy,że musza w SE ścigać się w tym co im każą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.