Dyskusja

Marta Gęga: Nie załamiemy się tą porażką

Rozgrywająca reprezentacji Polski szczypiornistek ocenia przegrane 22:31 spotkanie z Francją podczas rozgrywanych w Szwecji mistrzostw Europy.

obejrzyj wideo

Observator

Wiesz, że za naszą Martę oddałbym ( prawie) wszystko ale ten mecz

Jej po prostu nie wyszedł :( ! I nie tylko Jej !
Przez pierwsze 19 minut nie Oddała ani jednego rzutu na bramkę a potem było 0/5 .

Teraz może być tylko lepiej . I niech tak będzie :) !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

Plusami dla mnie za ten mecz u Marty są asysty i gra w obronie o której mało kto wspomina, może nie będę obiektywny ale Francuzki nie pograły przez jej strefę. Sam mizerny atak nie może być miarodajny w ocenie. Jutro nowy mecz nowe wyzwanie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.