Dyskusja

Wielkie serce Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak​ ma nie tylko wielkie serce do gry. Pomocnik reprezentacji Polski, wraz z narzeczoną Celią Jaunat​, odwiedzili jedną z rodzin w potrzebie.

obejrzyj wideo

Priemek Priemek Z

ja mam tylko pytanie?????, kiedy rzad sie wezmie za te sprawy i przestanie udawac ze nie ma pieniedzy a nie tylko wykorzystuja chojnosc dobrych ludzi, ja rozumiem ze trzeba pomagac i sie dzielic z biedniejszymi tym co sie ma, ale panstwo w ogole nie robi z tym nic, jakies grosze rzucaja i na tym koniec a moze by w koncu wybudowali z kilka porzadnych osrodkow by odcaizyc troche te rodziny, zatrudnic rehabilitantow byly by kolejne miejsca pracy, ale nie bo po co, niech sie roodziny mecza dalej za kilkaset zlotych miesiecznie i chojni ludzie niech dalej pomagaja, no ale oni tez nie beda pomagac caly czas tylko jednorazowo, w anglii to jest obowiazek by panstwo dbalo o takich ludzi a unas sa tylko usmiechy i obietnice i na tym koniec, brak slow i jak zwykle rece opadaja na co sie ten narod jeszcze godzi, bo co roku musza ludzie pomagac a panstwo udaje ze niema pieniedzy, a w bloto sa wywalane miliardy, juz nie bede mowil na co bo tiu mozna by wymieniac i wymieniac !!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.