Wątek dotyczący artykułu

Polska - Holandia. Pomarańczowy walec zmorą Biało-Czerwonych

Nie tak to miało wyglądać. Reprezentantki Polski przez długi czas trzymały dystans do Holenderek. W drugiej połowie meczu mistrzostw Europy nasze rywalki wyszły już nawet na jedenastobramkowe prowadzenie. Ostatecznie przegraliśmy 21:30.

przeczytaj cały artykuł


vrc

Grudniowi sezonowcy wypierd.... z forum.
Nie macie pojęcia o tej dyscyplinie w wydaniu kobiecym i realiach ligowych więc na jakiej podstawie coś wymagacie od tych dziewczyn i całej drużyny.
Swoje żale i hejty wyślijcie na Pulawska do Krasnickiego i reszty kliki ze Związku Piłki Ręcznej Mężczyzn.
Dzięki nim mamy szkolenie i kluby ligowe jakie mamy a przez to wyniki reprezentacji kobiet.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Oleg

Jestem wściekły, ale wcale nie na wynik. Przykre, że nawet Szara w studio, która myślałem jest ogarnięta, wciąż jeszcze wspomina z nostalgią Kima, któremu jakoś aż tak nie odwzajemniał tej miłości skoro nie chciał zostać za wszelką cenę. Poza tym na palcach jednej ręki można policzyć dobre występy starej kadry na mistrzowskich imprezach. Czy 2 lata temu na euro było lepiej? Fuksem wydarta wygrana Rosjankom, poza tym lanie od Węgierek, Norweżek, Dunek, Rumunek... No sorry, ale dziwnie wygląda krytykowanie człowieka, który nie przez przypadek pracuje od 30 lat w Bundeslidze, o grze w której nie jedna mogłaby tylko pomarzyć. Jeśli już na siłę trzeba szukać winnych to mówmy o Związku, o prezesie który trzyma dwie fuchy w rękach i innych Eliaszach, którzy są odpowiedzialni za program szkolenia w tym kraju. Jaka jest promocja żeńskiej ligi? Profil na fejsie?? To wszystko?? Że nie wspomnę o transmisjach...
Szkoda dziewczyn, bo są ambitne, ale to za mało. Przykro widzieć płaczącą Kobi, ale ona MUSI wyjechać z Gdyni, to samo dotyczy Asi Drabik i innych. Przez poziom szkolenia i polskiej ligi to młodzież będzie wskakiwać na poziom reprezentacyjny przed trzydziestką. Każdy rok spędzony w Polsce to rok w plecy jeśli chodzi o reprezentację. Nie wierzę, że Moniką, po debiucie na MŚ i poprzednim sezonie w lidze nikt się nie interesował. Wyjazd to trudna decyzja, ale trzeba ją podjąć jeśli się marzy o większej karierze. A poza tym nie zwalajmy wszystkiego na młodzież, bo znacznie więcej można było oczekiwać (ale nie wymagać!!) od Aliny i Gęsi, bo pod nieobecność Kudi od nich (za) dużo zależy, a grają z przodu jak na razie fatalnie.
Nawet jak nie uda się awansować ani zdobyć rozstawienia - nic się nie stanie. Przegramy dwumecz o MŚ - najwyżej grudzień będzie wolny. Potem będą eliminacje do ME, wtedy trzeba będzie się spiąć. A doświadczenia nie zbierze się w kilku meczach z Kuba czy z Chinami na mistrzostwach świata, tylko w lidze, SILNEJ lidze.
Z jednej strony mówi się o przebudowie, o tym jak działa związek, szkolenie itd, jak grają młodzieżowe reprezentacje, a z drugiej ciągle jest jakaś chora presja na wynik. Ludzie bądźmy konsekwentni i miejmy DYSTANS. Po prostu jesteśmy gorsi na ten moment i stać nas na dobrą grę przez kilkanaście, kilkadziesiąt minut z czołówką. Z czołówką olimpijską. Wszyscy mówili przed turniejem, że to jest trudna grupa, coś się zmieniło? Tu nie gra ani Słowacja, ani Japonia.
ALE NIE, NAJLEPIEJ JECHAĆ PO TRENERZE, JAK ZAWSZE K"WA, JAK ZAWSZE. OBOJĘTNIE CO BY NIE ZROBIŁ TO BĘDZIE ŹLE. MOŻE TRZEBA GO ZWOLNIĆ, CO?
Panie Leszku, wytrwałości i twardej d*py w tym pełnym ekspertów od wszystkiego kraju. Nie czas jest największym wrogiem tylko "życzliwi". ŁAPY PRECZ OD TRENERA!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ptz

Wszystkie wyjazdy zawodniczek za granicę w ostatnim czasie to jest totalna porażka, więc niekoniecznie musi to być prostą receptą na dalszy rozwój kariery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oleg

Owszem, przebicie się do pierwszego składu to już inna sprawa, ale lepsze to niż rywalizacja z Kościerzyną i Kobierzycami. Przynajmniej warto spróbować

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.