Wątek dotyczący artykułu

Vive Tauron - Orlen Wisła. Wojna nerwów dla mistrzów Polski

Kolejna "święta wojna" dla szczypiornistów Vive Tauronu Kielce. W 14. kolejce PGNiG Superligi mistrzowie Polski pokonali Orlen Wisłę Płock 26:23, chociaż zwycięstwo przypłacili kontuzją Michała Jureckiego.

przeczytaj cały artykuł

VIVE KIELCE

Od kilku spotkań z Kielcami Płock zakłada tą sama taktykę. Wychodzić mocno na pograniczu brutalności. Jeszcze pieprznąć bramkarza ze 2 razy w głowę. Czuję, że scenarzystą takiej taktyki jest idiota kisiel.
Co do meczu - pierwszy kwadrans sędziowie mocno się mylili. Wszystko gwizdali pod Płock. Później masa błędów w obie strony.
Już nie mogę patrzeć na tego Wiśniewskiego i Kwiatkowskiego. Ależ beton. Nie wiedzą kiedy odejść.
JP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mark36

Gdzie są administratorzy tej strony??????, jak można kogoś wyzywać od id........ , niech ktoś z Płocka napisze tak na Talanta albo np. złotego B i komentarz znika w 5 minut. Cała strona jest Kielecka ale jakieś zasady chyba obowiązują??. A do autora tego komentarza , nazwiska pisze się z dużej litery(nie uczyli w szkole????).Jeśli chodzi o sam mecz to sportowo nie przegraliśmy z wami ,nie ma się czym szczycić bo gdyby nie przychylność sił nadprzyrodzonych które przybrały postać ludzi przy stoliku to by była ostra kupa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HusariaPL

Zgodz sie ze mna lub nie ale to ploccy kibice nie maja kultury. W dodatku zaczeli opowiadac nam tutaj w komentarzach takie bzdury jak to znowu sedziowie podyktowali mecz Vive ze az oczy przestaja same patrzec, ciebie by to nie denerwowalo? czyli mam rozumiec ze ty tak pisales o Talancie albo Bertusie? bo skad masz wiedziec? To jak przegraliscie, niesportowo? Cos czesto ci ludzie przy stoliku powoduja ze z wami wygrywamy, mnie by sie nie chcialo nawet za lapowke wiec to niemozliwe... Sedziowie nam nic nie dyktowali a ty dukasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
mark36

Nie zrozumiałeś mojego przesłania, chcę równego traktowania przy pisaniu takich komentarzy . Jeden pisze na kogoś id.... z nazwiska a innym usuwają komentarze nie wulgarne i bez wyzwisk tylko mocny pocisk i ciach już go nie ma . I chodzi mi tu tylko o waszego Złotego B koleś jedzie takie pociski i nic a jemu nawet nie można odpisać .Dlatego śledzę to czy taki komentarz z wyzwiska trenera z Płocka zniknie czy jednak okaże się że ta strona jest pro Kielecka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
HusariaPL

Doskonale zrozumialem. Pewnie strona jest kielecka, wczoraj sedziowie byli kieleccy.. Moze plock tez jest kielecki bo tak ciagle z Kielcami przegrywa?? Bo Bertus mowi ze ma zawsze szacunek do kazdego przeciwnika a jak jakis lebek 15-sto letni napisze komentarz z wyzwiskami na niego to co sie dziwic?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Czarcik

Pisałem to już wielokrotnie, ale napiszę jeszcze raz - aby komentarz został usunięty trzeba go zgłosić i podać powód do usunięcia! Moderator nie czyta komentarzy bo pewnie jest jeden na całe SF jak nie na WP i po prostu nie byłby w stanie tego robić. Biadolenie nic nie pomoże - uważasz, że komentarz jest do usunięcia zgłoś to bo komentarz sam do usunięcia się nie zgłosi! Ale jeden fakt - powinno być filtrowanie wulgaryzmów, a nie ma tego (tych oczywistych jak najstarszy zawód świata, czy też męski powód istnienia tegoż zawodu) xD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.