Wątek dotyczący artykułu

Legia - Sporting. Królewscy! W Lidze Europy!

Niemożliwe stało się możliwe! Legia zagra jednak w Lidze Europy! Pokonała Sporting Lizbona 1:0. Awans dał złoty gol Guilherme i wcześniej królewski punkt z Realem. Dziś Legia sama jest królewska.

przeczytaj cały artykuł


K_K

Polska to taki kraj, w ktorym z porażki robi sie sukces :) odpadnięcie z Ligi Mistrzów, z elity europejskiej piłki nożnej robi sie wielkie swięto, nazywa sie to awansem do Ligi Europy jakby te rozgrywki były jakimiś eliminacjami do jeszcze wyższej klasy rozgrywkowej. Gratuluje za wygrany mecz, fajnie Legia sie odbudowuje po zupełnie źle wyglądającym początku bo przeciez nie tak sobie wyobrażaliśmy to wszystko ale niestety prawda jest taka, że odpadliśmy do niższych rozgrywek, a w TV mowią, ze na Naszych oczach pisze sie historia, że to wielkie swięto w internetach tytuły "Awans Legii". Klasyczny obrót kota ogonem i zakrzywianie rzeczywistości. Odpadliśmy Panowie i Panie, nigdzie nie awansowaliśmy. Jeszcze raz gratuluje zwycięstwa i pozdrawiam wszystkich kibiców z całej Polski. Życzę sukcesów w LE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Martainn

Co więc byłoby sukcesem po awansie do LM po 20 latach i porównując potencjał finansowy i zwykle ludzki? Wyjście z grupy na 1 miejscu? Szkoda, że nikt tego przez 20 ostatnich lat nie dokonał. Tak. Biorąc pod uwagę zwykły potencjał ludzki to zajęcie 3 miejsca jest sukcesem. Należy mierzyć siły na zamiary a nie odlatywać w kosmos.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tabela Wszech Czasów

Legia odpadła z LM już 3 mecze temu, bodajże po remisie z Realem na Ł3 straciła wszelkie szanse na awans do 1/8 LM, ale jednak 3 ostatnie mecze w LM grała o coś - o kontynuację gry w Europie, tyle że w mniej prestiżowych rozgrywkach. Dla polskich klubów nadal to jest gratka (chociaż dla Legii zaczyna to być normą), więc po wcześniejszym odpadnięciu z LM, można nazwać umownie awansem dostanie się do 1/16 LE. Zaznaczam - umownie. Natomiast samo łapanie za słówka i szukanie na siłę minusów jest strasznie słabe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.