Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk: Legia bez słomy w butach (komentarz)

Mistrzowie Polski zagrają wiosną w Lidze Europy, bo potrafili wstawić nogę między zasuwające się drzwi. Trochę bolało, jednak pokonanie Sportingu pozwala świętować stulecie klubu z podniesioną głową. Sztandar walki do końca - wprowadzić.

przeczytaj cały artykuł


Icek Mojżesz

Wszystkim emerytom, którzy pracowali w latach 1944 do 1990 roku w PRL-u na rzecz ówczesnego reżymu będą obniżone emerytury z 1,3/ za rok pracy na 0,5 za rok pracy. Nie musieli pracować nikt ich do tego nie zmuszał. Mogli wyjechać z kraju komunistycznego.Emerytury ZUS przeliczy na nowo i od 1. 10. 2017 będzie płacił według nowych naliczeń. Emerytura nie będzie mogła być wyższa niż średnia emerytura ZUS tj 2080, 53 zł brutto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wilczy Pasterz

Ten system i tak trzeba zaorać i zrobić od nowa. Nie uratują go cięcia na PRL-owskich komuszkach. Tam trzeba wprowadzić jednolitą stawkę emerytury dla wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sandaczyk

Widać że TVpiS zrył Ci mózgownicę. Powiedz to stoczniowcom , górnikom ,robotnikom którzy ciężko wtedy pracowali a później walczyli o Twoją wolność. Ciebie synek pewnie jeszcze nie było na świecie i pewnie twoja matka i ojciec nie pracowali w tamtych czasach a utrzymywali się z mopsu tak jak Ty teraz z 500+ , na zeszyt już nie musisz brać .Ale co może powiedzieć osoba która zamiast mózgu ma gówno w głowie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.