Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk: Legia bez słomy w butach (komentarz)

Mistrzowie Polski zagrają wiosną w Lidze Europy, bo potrafili wstawić nogę między zasuwające się drzwi. Trochę bolało, jednak pokonanie Sportingu pozwala świętować stulecie klubu z podniesioną głową. Sztandar walki do końca - wprowadzić.

przeczytaj cały artykuł

Dawid.De

Zachowujecie sie JAKOBYSCIE Z 1 MIEJSCA Z GRUPY WYSZLI. Ta cala legia to kpiny. Ledwo 3 miejsce a bramek straconych 100 hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kwadri

Jestem Polakiem a ty prawdopodobnie sam nie wiesz kim jesteś ale uwierz mi gdzie byś nie mieszkał,komu byś nie kibicowal są tacy dla których jesteś wart mniej niż zero i tyle właśnie sobą i swoimi wypowiedziami reprezentujesz.Nie będę sobie więcej zawracal głowy takim czymś jak ty bo po prostu szkoda mojego czasu.Na przyszłość czytaj ze zrozumieniem choć myślę że w twoim wypadku to raczej niemożliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Dawid.De

Tylko wy niektorzy w polsce sie podniecacie jakimis linkami filmikami. Czy nie macie innych zajec tylko patrzyc chcecie innych . Czlowieku uwierz nie jeden uchodzca jest madrzejszy niz np ty. A turek to przerasta cie co trzeci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Rozpierdek

Dziękuję, że mnie odmładzasz :) A co do uchodźców to tylko patrzeć jak będziesz niedługo zwiewał z tych Niemiec z powrotem do Polski, jak tam ci każą przejść na islam i żyć w prawie szariatu :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Rozpierdek

Jaka tam twoja farbowany lisu, wyjechał z Polski do Niemiec i teraz udaje bardziej Niemca niż są rodowici Niemcy. Jak to mówią :człowiek ze wsi się wyprowadził ale wieś z człowieka nigdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Białe Legiony

Cieciu malinowy ,spadaj pucować niemieckie kible.Może chociaż to ci jakoś w żyviu wyvhodzi , bo po wpisach widać że sfrustrowany nieudacznik z ciebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Dawid.De

Nie gram w Fife . A na Stadion BVB mam jakies 56 km. No ale zaraz napiszesz ze tam nie bylem ble ble ble . Wiec se Daruj. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.