Wątek dotyczący artykułu

Polska nie do poznania. Tałant Dujszebajew powołał kadrę na mistrzostwa świata

Tałant Dujszebajew ogłosił 21-osobowy skład reprezentacji Polski na przygotowania do styczniowych mistrzostw świata we Francji. W kadrze doszło do rewolucji - nie ma w niej m.in. Mateusza Kusa oraz kontuzjowanego Michała Jureckiego.

przeczytaj cały artykuł

cartman

To, że nie powołał Kusa świadczy wyłącznie o tym, że pan Pałant przyznaje się do błędu, oraz przyznaje rację dziennikarzom, że faktycznie Kus to zawodnik nie nadający się do reprezentacji. Jego zabawa w piłkę ręczną w Kielcach, to sprawa pięniędzy Bertusa ( kto bogatemu zabroni?) Pałanta, oraz spółki państwowej Tauron, ale reprezentacja jest sprawą całego narodu i na szczęście to pan Pałant zrozumiał. Inną sprawą jest to, czy pan Pałant nie działa na korzyść prywatnego klubu sportowego, kosztem reprezentacji narodowej? Bo może się okazać, że mamy w Polsce najlepszy klub świata, a reprezentacja nie potrafi wyjść ze słabej grupy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|13)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball Wybrzeże

Jeżeli to co piszesz jest zgodne z prawdą, tzn. że głównym powodem nie powołania Kusa jest "zadośćuczynienie" niektórym dziennikarzom i kibicom, to podziękujmy temu panu póki jeszcze czas. Kadra to nie jest miejsce na osobiste porachunki i innego typu akcje sabotażowe. Dlatego mam nadzieję, że powód jest zupełnie inny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Z jednej strony nie sposób się z Tobą nie zgodzić, ale według mojej opinii taki brak powołania dla Kusa jest w tym momencie bardzo dobry dla samego Mateusza. Każdy wie, że Kus jest jeszcze za wolny na nogach i musi nad tym pracować tylko kiedy? Sezon w pełni teraz będzie miał trochę czasu na spokojny trening. Jakie oczekiwania możemy mieć na ten turniej? Wyjście z grupy. Jakie oczekiwania moglibyśmy mieć z Kusem w składzie? Wyjście z grupy. Szczerze to nie wiem jak z formą Walczaka, ale jak wróci do tej z początku sezonu to na koło wziąłbym Syprzaka, Daćkę (to pewniaki) i właśnie Walczaka. Myślę, że w dwumeczu z Białorusinami już Kusa zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.