Wątek dotyczący artykułu

Kolejny reprezentant Polski zagra w Azotach Puławy

Rozgrywający Paweł Podsiadło zasili szeregi Azotów Puławy. Występujący obecnie we francuskim USAM Nimes Gard reprezentant Polski związał się z puławskim klubem na trzy sezony. Kontrakt wejdzie w życie 1 lipca 2017 roku.

przeczytaj cały artykuł

iter

Ogólnie cała trójka która przyszła z Zabrza nie zachwyca. O ile jeszcze Kubeł robi robotę w obronie i z przodu też coś dorzuci, to Orzech i Lisek grają jednak poniżej oczekiwań. Orzech to tak naprawdę miał może ze dwa dobre sezony jeszcze w barwach Kwidzyna, później już tylko gorzej. Trzeba jeszcze znaleźć kogoś na lewe skrzydło za Przemka. Reasumując potrzebni nowi prawo i lewo rozgrywający i prawo i lewo skrzydłowi. Prawe rozegranie już jest(Podsiadło). Podobno za Leosa ma byś nowy gość na koło?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
losmarcos

Moja taka mała uwaga ale mogę się mylić to Podsiadło gra na lewej połówce (praworęczny) więc chyba błędnie piszesz że prawe rozegranie jest obsadzone. Dodam jeszcze, że słyszałem z niezłego źródła, że Jarzyn nie chce podpisać nowego kontraktu - to tylko takie luźne info bo nie wiem do kiedy ma kontrakt ale jeżeli to prawda to tu będzie niezła wyrwa jak odejdzie i na tą pozycję trzeba szukać mocnego zawodnika. Słyszałem też że Prezes właśnie miał kogoś już dogadanego z nazwiskiem ale właśnie to był chyba Podsiadło a może ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie i nas zaskoczy.
Co do kołowego to nic nie słyszałem, ale uważam że Leos nie przeskoczy na wyższy level i lepiej te pieniążki przeznaczyć na jakiegoś perspektywicznego młodego polaka.
No i najważniejsze - widać, że Prezes woli polaków a jeżeli już to z zagranicy ściąga niezłe nazwiska.
A i boję się, że po sezonie zacznie się wyścig po Łyżwę, bo wierzę że pokaże się z dobrej strony we Francji w styczniu.
No i lewe skrzydło - tu naprawdę odchodzi topowy gracz i nie wiem co Prezes wymyśli ale ciężko będzie Przemka zastąpić, wielka szkoda ale prawda jest taka, że u nas już nie wskoczy na wyższy lvl zwłaszcza że nie ma awansu do fazy grupowej EHF.

Na moje oko potrzebujemy na szybko prawej połówki i lewego skrzydła, no i nie wiadomo co z Jureckim, bo po sezonie niby nas opuszcza a czy zostanie?? możliwe że Prezes mu coś zaproponuje ale to też tylko na krótką metę no chyba że Bartek będzie jak wino im starszy tym lepszy :)))

Jakby co poprawcie mnie jak się gdzieś pomyliłem
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.