Wątek dotyczący artykułu

VfL Wolfsburg na porażki reaguje transferem. Pozyska reprezentanta Holandii za 12 mln euro

VfL Wolfsburg plasuje się tuż nad strefą spadkową Bundesligi i w połowie sezonu zamierza wzmocnić skład. Zespół Valeriena Ismaela zasili Riechedly Bazoer z Ajaksu Amsterdam.

przeczytaj cały artykuł

Włókniarz Forever

Na pewno spory talent, ale czy jest on Wolfsburgowi potrzebny? Akurat w środku pola ten klub nie ma aż tak dużych problemów jak na innych pozycjach. Na miejscu działaczy poszukałbym środkowego obrońcy, bo to na tej pozycji jest, jak na razie, katastrofa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Forest1997

Jako stały kibic Bundesligi pewnie masz sporą wiedzę więc zapytam o to. Czy pozbycie się Dosta nie było błędem Wolfsburga? Ja raczej skupiam się na lidze angielskiej i hiszpańskiej a Bundesligę choć z chęcią to oglądam rzadziej niż rozgrywki niemieckie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Sorry, że tak późno odpowiadam, ale przez dłuższy czas nie było mnie na komputerze.
Jeśli chodzi o Dosta, to nie uważam, żeby wymiana go na Gomeza była błędem. Obaj prezentują podobny poziom i styl gry, a do tego klub zyskał 9 milionów.
W Wolfsburgu brakuje przede wszystkim atmosfery. A jeśli chodzi o aspekt sportowy, to tak jak pisałem - przydałby się obrońca. Myślę też, że dojdzie skrzydłowy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.