Wątek dotyczący artykułu

KPR RC - Zagłębie. Spokojne święta w Legionowie

KPR RC Legionowo wygrał spokojne święta. Podopieczni Roberta Lisa w ostatnim meczu pokonali Zagłębie Lubin 26:25 i przerwali serię sześciu kolejnych porażek. Rywale zimę spędzą na ostatnim miejscu w tabeli.

przeczytaj cały artykuł

wargame

No i co tu pisac ?......panu trenerowi juz dziekujemy ... Noch ma kontrakt tylko do konca sezonu...ale najrozsadniej bedzie mu podziekowac juz teraz ..nowy trener bedzie mial troche czasu ( przerwa na kadre i swiatczna ) na poznanie i potrenowanie z chlopakami...Bo zakrawa to juz na smiesznosc ta ciagla niemoc w koncowkach spotkan ...Ile jeszcze razy bedziemy przegrywac mecze w koncowce ? co ? psychologa trzeba zatrudnic ??? Zaplacic i podziekowac ..i dawac tu tego trenerka widzianego ostatnio na trybunach ....zespol ma potencjal ..wiel meczow przegranych 1-2 bramkami ..a wiec nowa miotla pozamiata i zatrybi...nie ma innej rady prezesie...i pan o tym dobrze wie ...Bo przegrac mecz z tak przetrzebionym kontuzjami legionowenm to szczt szczytow.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alonso

No dobrze piszesz ale lubińskiej mafii w środowisku piłki ręcznej nic nie ruszy. O zmianach trenerów możesz zapomnieć póki prezesikiem jest Kulesza. Póki co nikt nie spada to 3 lata spokoju dla Nocha.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.